Nijolė Kaupienė

1 (6 įvertinimai)

Apie Nijolę Kaupienę

Nijolė Kaupienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Nijolės Kaupienės licencijos numeris yra MPL-10057, licencija išduota 2007-10-22.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 1

  • Gydytoja, kuri net neparodė noro man padėti. Bendrauja vangiai ir grubiai. Komentuodama tyrimus susijusius su nugara, pasakė diagnozę, prašiau papasakoti plačiau, paaiškinti daugiau, bet taip ir nepaaiškino, sako: "niekas jums nugaros naujos neįstatys", tokios replikos kaip "o ko jūs norit?", "o ką jūs ten pamatysit?", "keiskit darbą" ir tt. yra tikrai neprofesionalios, net nepagarbios. Nerekomenduoju, geriausias mano priimtas sprendimas buvo ne "darbą pakeist", o šeimos gydytoją.

  • Šluoti gatves , bet negidyti žmonių !

  • Šį gydytoja yra visiškas medicinos dugnas.

  • Košmaras, tiktų dirbt kalėjime.

  • Norejau pasiimti nedarbingumo lapeli taciau mano seimos gydytojos nebuvo todel nusiunte pas pone Nijole. Registraturoje pasake kad daktare skambins 17.00. Praejus valandai ir nsulaukius skambucio as atskambinau i registratura kur paaiskinau kad daktares skambucio nesulaukiau. Registraturoje mane patikino kad skambutis gali veluoti kad daktare turi daug darbo. 19.45 vel nesulaukius skambcio vel buvo skambinta i registratura kur sake kad nieko tokio daktare gali skambinti ir po darbo, nes sistemoje matoma kad daktare neskambino net zmonem kuriem turejo paskambinti anskciau. Vel palaukem iki 21.00 ir pasidare aisku kad jokio skambucio taip ir nesulauksim. Rezultatas toks kad 4 val praleistu prie tel ir nezinomybe del darbo dienos. Kita diena 7.00 buvo skambinta i registratura, kurioje suzinojau kad daktare atzymejo kad visiem numatytiem paciantam paskambino. Kaip pvz. man paskambino kita daktare ir per 10 min. buvo viskas sutvarkyta..

  • nu blogesnės gydytojos jau negali būti.....

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Nijolė Kaupienė?

Nijolė Kaupienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10057. Licencija galioja nuo 2007-10-22.

Kaip žmonės vertina Nijolės Kaupienės darbą?

6 žmonės įvertino Nijolę Kaupienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.