Neringa Staikūnienė

4.5 (8 įvertinimai)

Apie Neringą Staikūnienę

Neringa Staikūnienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Neringos Staikūnienės licencijos numeris yra MPL-00725, licencija išduota 2004-08-26.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 4.5

  • Didelis ir sirdingas aciu tikrems savo darbo profesionalams-gastroentorologei Neringai Staikunienei.Kad tokiu gydytoju daugiau butu.Linkiu sveikatos,niekad nepervargti,nei fiziskai ,nei dvasiskai.Nuosirdus ACIU!!!!!

  • Dėl 8/9 punkto. Bandžiau atsilyginti. Neėmė.

  • Esu labai patenkintas šios gydytojos profesionalumu. P. Neringos kantrybė ir atkaklumas padėjo rasti ir nustatyti teisingą ligos diagnozę. Taip pat todėl, kad jos skirtų procedūrų dėka jau beveik metus laiko nebejaučiu negalavimų, kurie kankino ilgą liką. Esu labai dėkingas p. Neringai Staikūnienei.

  • Dėkoju šiai gydytojai už dėmesingumą, profesionalumą ir malonų bendravimą. Paskyrė reikiamus tyrimus, kantriai laukė visų pacientų, kol jie sugrįžo juos atlikę. Nors darbo laikas jau seniai pasibaigė, koriduriuje zujo valytojos, ji dar dirbo. Gydytoja , Neringa, Jūs palikote man gerą įspūdį. ;) Pagarbiai Elvyra na, nelabai malonu buvo tik tai, kad laukti reikėjo ilgiau nei 1 val, nuo man skirto vizito laiko.

  • Labai profesionali, gera ir nuoširdi gydytoja, paskyrė visus reikalingus tyrimus, išaiškino apie ligos gydymo eigą, davė gerų patarimų. Dielis ir nuoširdus Jai AČIŪ.

  • Nuostabi gydytoja nuoširdi,dėmesinga.

  • Labai profesionali Labai skubėjo

  • Bendravimo metu gydytoja naudojo dauk medicininių terminų, kurie man nebuvo suprantami, o kai perklausdavau , paaiškindavo skubiai ir neišsamiai. Gydytojai paklausus apie kraujo tyrimo rezultatus, atsakiau jog turi būti sistemoje, liepė ! juos man ištraukti iš sistemos pačiam!? Vienu žodžiu likau be diagnozės ir plius sugaištas laikas tyrimams, išleisti pinigai testui. O po to dar likau ir apkaltintas grubiu elgesiu , nors gydytoja pati negražiai bendravo nuo vizito pradžios! Venkite šio "specialisto".

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Neringa Staikūnienė?

Neringa Staikūnienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00725. Licencija galioja nuo 2004-08-26.

Kaip žmonės vertina Neringos Staikūnienės darbą?

8 žmonės įvertino Neringą Staikūnienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.