Natalja Ziuzina

4.3 (6 įvertinimai)

Apie Natalją Ziuziną

Natalja Ziuzina turi Šeimos gydytojo licenciją. Nataljos Ziuzinos licencijos numeris yra MPL-09493, licencija išduota 2007-06-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 4.3

  • Pradžioje buvo tik mano naujagimės gydytoja, bet po to pasiprašėme pas ją ir mes su vyru. Itin dėmesinga, maloni, draugiška ir svarbiausia puikiai išmananti savo darba. Atlieka visus tyrimus, negaili siuntimų ir visada konsultuoja tikrai išsamiai, bei ramiai. Didžiulė pagarba ir dėkingumas už kantrybę ir atsidavimą savo darbui.

  • Pati geriausia šeimos gydytoją, pas kurią lankausi jau daugelį metų. Paprasta, tikslinga, turinti humoro jausmą, gydytoja, dėl kurios kiekvienas vizitas į polikliniką tampa daug malonesnis :)

  • Gyditojai per mazai laiko nuodugniau istirti pacienta

  • Puiki gydytoja. Labai dėmesinga, maloniai bendrauja. Rekomenduoju.

  • Visada maloni ir geros nuotaikos. Atsako į visus užduotus klausimus. Rūpestinga. Dažnai reikia laukti kol priims, nors būnam užsiregistravę .

  • Mano atveju gydytoja labai nekompetentinga. Atvažiavau į ligoninės priėmimą (penktadienį) su aukšta temperatūra ir gydytojos reakcija šokiravo. Ji paklausė manęs ar niekada anksčiau gyvenime nesu turėjusi temperatūros ir nežinau kaip tai issigydyti pačiai. Toliau buvo dar idomiau, padarė kraujo tyrimą, kurį dar svarstė ar verta daryti, ir jis rodė didelį uždegimą. Gydytojos reakcija šiek tiek pasikeitė, ji pasiūlė pasidaryti plaučių nuotrauką (nors irgi svarstė apie tai). Padarius nuotrauka jokių pokyčių ji nepastebėjo ir pasakė, kad uždegimas greičiausiai nuo gerklės, todėl išrašė antibiotikų ir pirmadienį pasirodyti pas šeimos gydytoją. Visą savaitgalį pragulėjusi su aukščiausia temperatūrą, pirmadienį nuvykau pas savo gydytoją, kuri man pasakė, jog man diagnozuotas - plaučių uždegimas. Ir antibiotikai, kuriuos išrašė priėmimo “gydytoja” visiškai neveikia ir netinka, nes uždegimo rodmenys padidėjo dar labiau. Labai nesmagu, kai tokie dalykai vyksta mūsų ligoninėse. Linkiu visiem aplenkti tokius gydytojus ir atvejus. Be to, šią gydytoją sutikau Kėdainių priėmime (Kėdainių PSPC).

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Natalja Ziuzina?

Natalja Ziuzina turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09493. Licencija galioja nuo 2007-06-28.

Kaip žmonės vertina Nataljos Ziuzinos darbą?

6 žmonės įvertino Natalją Ziuziną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.3/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.