Mindaugas Jauneika

5 (4 įvertinimai)

Apie Mindaugą Jauneiką

Mindaugas Jauneika turi Medicinos gydytojo licenciją. Mindaugo Jauneikos licencijos numeris yra MPL-18819, licencija išduota 2013-07-18.

Mindaugo Jauneikos licencijos

Mindaugas Jauneika turi šias licencijas:

Šeimos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-21216
Spaudo Nr.: 32446
Įsakymo data: 2016-07-04
Medicinos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-18819
Spaudo Nr.: 32446
Įsakymo data: 2013-07-18

Atsiliepimai ir įvertinimai (4) 5

  • Puikus, įžvalgus, rūpestingas Gydytojas. Turi daug žinių ir tiksliai jas pritaiko, tirdamas ir gydydamas. Ačiū, Jums, Daktare už laiku nustatytą susirgimą ir sugrąžintą sveikatą. Linkiu ir Jums būti visada sveikam ir ištvermingam! Patikėjau, kad būna daktarų iš pašaukimo.

  • Nuostabus, be galo rupestingas gydytojas. Jeigu ne jis, nezinau kada butu pastebeta liga ir gautas gydymas. Labai malonus ir taktiskas.

  • Gydytojas atitinka tikrąją "šeimos gydytojo" reikšmę ir prasmę. Pradžioje pakliuvome, kai pavadavo mūsų gydytoją ir iškart persirašėme ne tik mes, bet ir mano pagyvenę tėvai. Tai gydytojas, kuris iš tikro gydo, o ne yra siuntimų rašytojas. Puikiai parinko vyrui vaistus nuo spaudimo. Visad išaiškina apie visas programas, nuodugniai seka sveikatos būklę, didžiąją problemų dalį išsprendžia pats, o nesiuntinėdamas per daktarus. Esu labai labai patenkinta dar ir tuo, kaip geba bendrauti su vaikais. Jie pas daktariuką eina su šypsena ir be baimės. Džiaugiamės, kad grįžo dirbti į Lietuvą ir akivaizdu, dirba užsienio aukšto lygio metodais.

  • Puikus gydytojas, maloniai bendrauja su pacientu, dalykiškas. Linkiu sėkmės tobulėjant medicinoje ir laimės asmeniniame gyvenime. Pagarbiai, B. Juozaitis

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Mindaugas Jauneika?

Mindaugas Jauneika turi Medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18819. Licencija galioja nuo 2013-07-18.

Kaip žmonės vertina Mindaugo Jauneikos darbą?

4 žmonės įvertino Mindaugą Jauneiką. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.