Milda Naujokaitienė

5 (14 įvertinimų)

Apie Mildą Naujokaitienę

Milda Naujokaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Mildos Naujokaitienės licencijos numeris yra MPL-12397, licencija išduota 2009-02-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Pati NUOSTABIAUSIA IR FROFESIONALIAUSIA GYDYTOJA Vilkijos PSPC!!! ❤️ TIK LAAABAI GAILA, KAD JOS JAU TEN NĖRA!!!!!! Nėra Gydytojos- nebus ir mūsų šeimos šioje poliklinikoje! Gydytojai linkiu visa ko geriausio ir didžiulis Ačiū už tai, kad turėjom PAČIÄ„ GERIAUSIÄ„ GYDYTOJĄ❣️❣️❣️

 • Nuostabus, šiltas Žmogus.... Profesionali Gydytoja!!! Ačiū!!!

 • Mylimiausia Gydytoja!!! ❤

 • Nuostabi gydytoja, 100proc. pasitikiu ir patikiu savo vaikus. Nuosirdi, profesionali. Viska nuosekliai isaiskina, nuramina. Visas vaikus uzklupusias ligas, net ir sunkias, puikiai isgyde, nereikejo jokiu ligoniniu. Nuosirdus aciu Jums. Gaila, jog teko pereiti pas kita gydytoja del gyvenamosios vietos pasikeitimo, bet tikiuosi, jog kazkada vel sugrisim. Linkiu Jums sveikatos! Dvynukiu Urtes ir Kotrynos mama.

 • Rūpestingumas, atsakomybė ir nuoširdumas -šios Gydytojos savybės.Ačiū už visokeriopą pagalbą ir gydymą. Virginija

 • Ji buvo nuostabi gydytoja mano vaikams, dabar ji gydo visą mano šeimą :-), niekuomet ją nenusiviliau, pasitikiu, gerbiu, kol ji mano šeimos gydytoja - jaučiuosi saugiai.

 • Labai gera ir rupestinga daktare. Pastabi ir nuovoki, savo darbo profesionale tiek dirbant su vaikais ir su suaugusiais. Visada pasiruosusi padeti, o jei didziausias atlygis sveiku zmoniu sypsnenos :)

 • Nuostabi, rūpestinga, dėmesinga, labai profesionali,atsakinga, didelę patirtį turinti gydytoja. Puiki gydytoja ir be galo maloni moteris. Ačiū jai, nes tokio labai gero specialisto dar nesu sutikusi.

 • Pati nuostabiausia... Didelis Ačiū gerbiamai Gydytojai... :)

 • Ne gydytoja, o angelas...

 • Labai puiki vaikų gydytoja.

 • Tai Gydytoja, pas kurią norisi grįžti!:-)

 • Pati geriausia, švelniausa, nuostabiausia!... Negalima Jos apibūdint žodžiais! Ji kaip Mama!:-) AČIŪ pačiai geriausiai gydytojai- Mildai Naujokaitienei!:-)

 • Gydytojas kaip seimos narys,otokio profesionalumo reiktu paieskot geriausiose klinikose.ACIU!!!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Milda Naujokaitienė?

Milda Naujokaitienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12397. Licencija galioja nuo 2009-02-13.

Kaip žmonės vertina Mildos Naujokaitienės darbą?

14 žmonių įvertino Mildą Naujokaitienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.