Marytė Zagorskienė

5 (22 įvertinimai)

Apie Marytę Zagorskienę

Marytė Zagorskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Marytės Zagorskienės licencijos numeris yra MPL-09255, licencija išduota 2007-05-24.

Atsiliepimai ir įvertinimai (22) 5

 • Pas gydytoją lankomės daugiau nei 10 metų, tik patys geriausi atsiliepimai.

 • Puiki pediatrė,rūpestingas žmogus

 • Tai žmogus, kuris savo pavyzdžiu moko gyventi sveikai. Tai gydytoja, kuri visada išklauso, nuramina ir pataria. Tai gydytoja, kurią galima vadinti iš didžiosios raidės.

 • Malonus žmogus, atidi, tačiau deja mano nuomonė tuo šiek tiek bandoma maskuoti profesionalumo stoka. Tačiau iš esmės jei dar pats gaudais medicinoje tai abipusis darbas su tokia gydytoja labai efektyvus.:)

 • gera specialiste

 • Pas sia gydytoja lankausi jau 5 metai.Labai maloni gydytoja. Jei susergu galiu kreiptis bet kuriuo metu, net nebutina visada uzsirasyti i eile. Asmeniskai man labai patinka jos bendravimas, aptarnavimas, rupestis ir pan. O kaip specialiste irgi yra gera. Jei pati suabejoja kazkuo visada duoda siuntima pas kita gydytoja pasikonsultuoti :) LABAI ACIU UZ GERA IR KOKYBISKA APTARNAVIMA :)

 • Ši gydytoja mane gydė nuo gimimo ir gydo mano dukrytę net nesuabejojau kurią gydytoją pasirinkt vaikui, puikus žmogus gali net namo paskambint jei koks ekstra atvejis ji mums tapo lyg šeimos narys Sveikatos stiprybės ir kantrybės su mumis pacientais. Ačiū gydytojai

 • Taip ir toliau dirbkite.

 • Labai aciu gydyotojai ir sesute uz siluma ir supratinguma.

 • Man si gydytoja labai patinka. Pas ja lankausi jau daugiau kaip 10 metu. Ir tikrai galiu pasakyti, kad visada padeda savo pacientui. Ir kartu dirbanti sesute irgi labai gera. Isejusi is gydytojos visada jauciuosi patenkinta. Jei reikia ji visada duoda siuntima konsultuotis pas kita specialista, del to niekada nekyla problemu.

 • nuostabi gydytoja, jau 22 metai kreipiuosi i ja visais medicininiais klausymais,gyde mane ir mano 2 vaikus ir toliau neketinu atsisakyti jos paslaugu.ACIU nuosirdziausias

 • Viena geriausių šeimos gydytojų Klaipėdoje. Rekomenduoju!

 • Labai maloni gyditoja....aciu Jai labai.

 • Labai rupestinga,nuosirdi ir kompetetinga gydytoja.Kuo daugiau tokiu mediku!!!Visada isklauso nusiskundimus,nuodugniai apziuri,issamiai isaiskina.Aciu jums!!!!

 • Tai puiki ir profesionali šeimos gydytoja, kuriai nesvetima ir paprastas žmoniškumas, nuoširdumas, įsiklausymas į paciento skausmą ir geranoriškas patarimas ką vienu ar kitu atveju reikėtų daryti :)...Tai tikrai šauni gydytoja, kuriai didelis didelis AČIŪ :)....

 • PUIKI GYDYTOJA. LANKOMES PAS JÄ„ VIRŠ 15 METŲ. TIKRAI PATENKINTI JOS DARBO METODAIS.

 • Nuostabi rupestinga gydytoja visada isklauso pataria net malonu su tokiu specialistu bendrauti labai atidi vaiku atzvilgiu

 • Pas gydytoja lankausi apie 29 metus t.y nuo vaikystes.Puiki gydytojos ir sesutes komanda,visada isklauso ir pataria,nera jokiu problemu gaunant siuntimus pas kitus specialistus,visapusiskai geriausi atsiliepimai del vaiku gydymo. turiu 3 vyriausiam jau 19 ,maziausiam 3 men ,visi jie priziureti nuostabios gydytojos,kuriai nebaisu patiketi savo vaikus,aciu.

 • gera ir profesionali šeimos gydytoja

 • Šeimos gydytoja - gal. Bet kūdikiais rūpintis jai leisti nebegalima.

 • Nuostabi gydytoja. Dėmesys ir atsakingumas paciento atžvilgiu. Sveikatos Jums ir sėkmės darbuose.

 • Profesionali mano šeimos gydytoja visada patars ir pasakys ką ir kaip daryti tam tikroje situacijoje.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Marytė Zagorskienė?

Marytė Zagorskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09255. Licencija galioja nuo 2007-05-24.

Kaip žmonės vertina Marytės Zagorskienės darbą?

22 žmonės įvertino Marytę Zagorskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.