Martynas Špečkauskas

4.7 (15 įvertinimų)

Apie Martyną Špečkauską

Martynas Špečkauskas turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Martyno Špečkausko licencijos numeris yra MPL-09499, licencija išduota 2007-06-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 4.7

 • Didelis ačiū tariu gydytojui Martynui Špečkauskui,už atlikta operacija.

 • Puikus gydytojas, turintis švelnias rankas, išmanantis savo darbą. Tariu Ačiū už atliktas operacijas. Didelės sėkmės ir sveikatos sunkiame darbe.

 • Ypatingą padėką norėčiau išreikšti dr. Martynui Špečkauskui ir jo komandai už atliktą akies operaciją ir sugražintą regėjimo džiaugsmą. Dar kartą AČIŪ !!! Linkiu Jums sveikatos ir sėkmės. Su Pagarba Irena M.

 • Noriu nuoširdžiai rekomenduoti Dr. Martyną! Asmeniškai man atliko dvi sudėtingas operacijas (tinklainės atšoka su tamponada silikono aliejumi). Šiandien jau eina trečia savaitė po antros operacijos ir jaučiuosi gerai! Galbūt operacijos rezultatas ne toks, kokio tikėtasi, nes operuota akim negaliu pvz. skaityti ir matau tikrai ne visas eilutes (paminėsiu, kad kiekviena situacija yra skirtinga ir priklauso nuo to, kada buvo kreiptasi pagalbos, o ne nuo gydytojo darbo), bet nesiruošiu pasiduoti, nes tikrai po tokios sunkios operacijos svarbiausia, kad tinklainė vietoje ir galiu matyti pasaulį! Daktaras padarė viską, kas buvo jo rankose. Esu labai dėkinga už nuoširdumą, profesionalumą ir ramybę! Per operaciją net nesijaudinau, nes žinojau, kad esu tikro savo srities žinovo rankose! Ačiū, Daktare Martynai, kad išsaugojote regėjimą! Sėkmės, kantrybės ir neblėstančios energijos dirbant šį taurų darbą! Pacientė Božena.

 • Nuoširdžiai dėkoju Kauno akių klinikos gydytojui Martynui Špečkauskui ir visam personalui už atliktą akies operaciją.Sveikatos ir stiprybės jūsų pasiaukojančiame darbe jums linki Zita Zarembaitė iš Skuodo.

 • Buvau sužavėta profesionaliu jauno gydytojo darbu. Didžiausia pagarba medikams, dirbantiems tokiu krūviu ir tokiu tempu. Nors žmonių klinikoje buvo labai daug, ilgai laukti neteko. Vizitas buvo sklandus, paskirta vitrektomijos operacija su dujų tamponada dėl tinkkainės atšokos, kuri atlikta po poros dienų 2019-12-16 Didžiausia pagarba ir nuoširdi padėka gydytojui M. Špečkauskui už sugražintą regėjimą.

 • Puikus gydytojas, atliko sėkmingai sudėtingą akies operaciją ir sugražino regėjimo džiaugsmą. Ačiū 2019-01-09

 • operavo abi akis pažeistas kataraktos matau labai puikiai labai dėkingas Daktarui ir jo komandai padėjusiai atlikti operaciją kuri buvo užbaigta 2018-08-23. Ačiū

 • Man tai Gydytojas ir Žmogus iš didžiųjų raidžių. Ne tik dėl to, kad išgelbėjo akį, kuri ypač sudėtinga ir tikrai ne kiekvienas chirurgas ryžtųsi ją operuoti. Dėl dėmėsingumo, profesionalumo, įsiklausymo. Dėl to, kad atsakė į visus klausimus - tiesiai ir atvirai, drauge palikdamas viltį bei suteikdamas visą būtiną informaciją. Beprotiškai gaila, kad mūsų medicinos sistema rimtai serga, ir valdininkų požiūris į gydytoją kaip į potencialų nusikaltėlį suriša rankas specialistams, kurie gelbėja mūsų sveikatą ir galiausiai gyvybę. Tokioje aplinkoje gydytojas turi būti ne tik savo srities profesionalas, bet ir velniškai stiprios dvasios. Todėl norisi palinkėti vidinės ramybės. Ir didelės, drąsios ateities, kuri tikrai ateis.

 • Tikrai geras daktaras. Rūpestingas, Tiksliai nustatė diagnozę ir nepabijojo operuoti. Nes Vilniaus daktarai tiesiog atsisakė ir nusiuntė į Kauną dėl didelės rizikos apakti. Darė 3 operacijas, Visos sėkmingos. Ačiū šiam daktarui. Liksiu dėkingas visą gyvenimą už tai, kad išgelbėjo akį. Patarčiau visiems kreiptis būtent į ji. Taip pat kvietė į konsultacijas. Viską išsamiai išaiškino ir stengėsi, kad viskas eitu skalndžiai. Pagarba. Ir sėkmingos tolimsnės karjeros. stiprybės, bei sveiktos.

 • Sužavėjo šio gydytojo profesionalumas, rūpestingumas-viską paaiškina, maloniai bendrauja, operatyviai ir greitai bendradarbiauja su kolegomis padėdamas pacientui. Smagu matyti naują kartą visiškai nesugadintą sovietinės nomenklatūros. Atvykau vizito iš Klaipėdos ir buvau sužavėta, kad gydytojas šitaip dirba be jokio "paskatinimo". Nuoširdžiai dėkinga, Renata

 • savo darba labai gerai ismanantis,mokantis bendrauti su pacientais ,jautrus,rupestingas gydytojas. esu jam labai dekinga uz sugrazinta regejima.

 • istvermes ,pasisekimo ,geros nuotaikos nelengvam kely.....

 • Jaunas, maloniai bendraujantis. Konsultavo labai aiškiai. nenugąsdino. Nuteikė labai teigiamai. Perspektyvus specialistas . Sėkmės darbuose.

 • Rekomendavo operuotis, išoperavo, bet operacija gero rezultato nedavė: situacija tokia, kokia ir buvo prieš operaciją, tik kad "praradau" savo lęšiuką (jei ne operacija, jo nebūtų reikėję keisti) ir turėjau iškęsti labai griežtą režimą.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Martynas Špečkauskas?

Martynas Špečkauskas turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09499. Licencija galioja nuo 2007-06-28.

Kaip žmonės vertina Martyno Špečkausko darbą?

15 žmonių įvertino Martyną Špečkauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.