Apie Marius Petrulionį

Marius Petrulionis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Mariaus Petrulionio licencijos numeris yra MPL-21288, licencija išduota 2016-07-05.

Mariaus Petrulionio licencijos

Marius Petrulionis turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-21288
Spaudo Nr.: 31525
Įsakymo data: 2016-07-05
Medicinos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-17345
Spaudo Nr.: 31525
Įsakymo data: 2011-07-18

Atsiliepimai ir įvertinimai (15) 4.7

 • Kompetetingas, atsakingas, taktiškas. Dėkoju šiam profesionaliam gydytojui.

 • Šiandien grįžus po kepenų cistos pašalinimo operacijos noriu padėkoti gydytojui Petrulioniui už atsakingumą, neabejingumą, profesionalumą. Dėl šios problemos man teko kreiptis pas kitus specialistus, kurie labai formaliai išklausė ir tiek. Tik patekus pas gydytoją Marių aš gavau tam tikrą dėmesį mano problemai. Aš neturėjau jokių abejonių, kad patekau pas tikrą specialistą.

 • Ačiū Jums už atliktą darbą, linkiu toliau tobulėti savo srityje ir linkiu viso ko geriausio Jums.

 • Gydytojas mane apžiūrėjo naktį Stebėjimo palatoje. Nors mano diagnozės nustatyti ir nepavyko, tačiau atliko visus įmanomus tyrimus, išsamiai informavo mane apie esamą situaciją. Vėliau telefonu teiravosi dėl mano savijautos. Patys geriausi atsiliepimai ir didžiausios rekomendacijos.

 • Demesingas,malonus

 • Norėčiau Jums išreikšti ypatingą padėką už profesionalų gydymą, dėmesį ir geranorišką požiūrį į pacientus. Linkiu Jums sveikatos, laimės, sėkmės Jūsų nelengvame, bet naudingame ir kilniame darbe! Su padėka ir pagarba. Juzef Druto

 • Puikus gydytojas, rekomenduoju, išsamiai viską paaiškina tiek prieš operaciją, tiek po jos, dėmesingas kiekvienam pacientui. Dėkoju! Aurimas M.

 • Labai malonus, taktiskas, savo srities profesionalas. Ir dar labai simpatiskas kaip vyras.

 • Puikus gydytojas. Atidus, nuoširdžiai rūpinasi pacientu prieš operaciją ir po jos. Tikras savo srities profesionalas. Nuoširdžiai dėkoju už labai gerai atliktą operaciją. V. Aleksa

 • labai geras specialistas neturiu priekaištū. stebint iš šalies iškarto matosi kad žino ka daro. viska paaiškina tiksliai ir aiškiai . žodžiu super rekomenduoju. T.Ramūnas.

 • Labai šaunus ir dėmesingas gydytojas.Sveikatos ir sėkmės ,toliau gydant ligonius.

 • Tikras savo srities žinovas-profesionalas. Ačiū Gerb.Gydytojui už profesionalumą,taktiškymą,nuoširdumą,dėmesingumą.Už kvalifikuotą gydymą ir puikią priežiūrą. Ačiū iš visos širdies.Linkiu,Jums kuo geriausios kloties ir sekmės. Su didžiausia pagarba, Vytautas Misikonis.

 • Gydytojas iš pašaukimo - atsidavęs profesijai, mandagus, kultūringas

 • Dėkinga gydytojui už puikiai atliktą operaciją. Mandagus, konkretus ir dėmesingas specialistas. Linkiu sėkmės šiam jaunam ir manau, kad perspektyvias gydytojui.

 • Pacientė dėl pilvo skausmo GMP automobiliu nakties metu buvo atvežta į VUL Santaros klinikų Skubios medicinos centro Priėmimo-skubios pagalbos skyrių. Konsultavo pilvo chirurgas gyd. Marius Petrulionis. Konsultacija buvo niekinė, kadangi dgn. nebuvo nustatyta (R10.4 Kitas ir nepatikslintas pilvo skausmas), neatlikti tyrimai, kurie galėtų nustatyti tikslią dgn., todėl atitinkamai nepaskirtas ir gydymas (onkologinei ligonei, pastoviai nuo skausmo vartojančiai narkotinius preparatus paskirtas Ibuprofenas 200 mg 2-3 k/d esant skausmui), Išraše kai kurie nurodyti faktai neatitinka tikrovės. nesuteikus reikiamos pagalbos, 80 m pacientė su pilvo skausmu naktį 1 val. 26 min. buvo išleista į namus. Manome, kad taip konsultuoti negalima.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Marius Petrulionis?

Marius Petrulionis turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-21288. Licencija galioja nuo 2016-07-05.

Kaip žmonės vertina Mariaus Petrulionio darbą?

15 žmonių įvertino Marius Petrulionį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.