Apie Marius Kryžauską

Marius Kryžauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Mariaus Kryžausko licencijos numeris yra MPL-23724, licencija išduota 2019-06-26.

Mariaus Kryžausko licencijos

Marius Kryžauskas turi šias licencijas:

Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-23725
Spaudo Nr.: 32708
Įsakymo data: 2019-06-26
Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-23724
Spaudo Nr.: 32708
Įsakymo data: 2019-06-26

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 4.6

  • Visiems visiems siūlyčiau patekti į šio Gydytojo rankas_ tai Gydytojas_ man paties Dievo siųstasis! Mandagus,išskirtinai maloniai bendraujantis,išsamiai įsigilinantis į situaciją ir tiksliai parenkantis sprendimus,norintis nuoširdžiai padėti_ Jis tarsi Angelas vedė mane kovos su liga keliu,spręsdamas man atrodančias neišsprendžiamomis problemas.Gydytojas Marius_ tarsi ledlaužis pralaužė ledus man į Gyvenimą.Nuostabus Gydytojas.Ačiū_ pasakyti per maža.Pagarbiai Jūratė P.

  • VISIEMS SERGANTIEMS tvirtinu ir siūlau,kad pilvo chirurgas MARIUS KRYŽAUSKAS yra tikrai DIEVO siųstas mums ligoniamsLabai malonus,atidus,viską paaiškinantis,radęs laisvą minutę vėl palatoj ir domisi,kaip jautiesi,o ligoniui taip gera,kad daktaras kartu,net parvažiavus į namus,skambina ir domisi,aš per savo 72 gyvenimo metus nesutikau tokio daktaro.Sėkmės JUMS daktare ir ačiū už auksines rankas ir nuostabią širdį.

  • Nuoširdžiai dėkoju puikiam Chirurgui už atliktą operaciją, malonų, šiltą bendravimą bei priežiūrą. Ačiū, kad esate išskirtinai dėmesingas, rūpestingas, atsidavęs savo darbui Gydytojas. Linkiu kuo didžiausios sėkmės tolesniame Jūsų darbe. Su pagarba - Nijolė S.

  • Šis Gydytojas_ unikumas.Visiškai manęs nepažinodamas,padėjo man pasiruošti operacijai,nuo pat pirmos bendravimo minutės buvo dėmesingas, padėjo sudėtingesnėse situacijose,išsamiai viską paaiškindamas ir operatyviai spręsdamas ,kaip man tuomet atrodė,neišsprendžiamas mano medicinines ir organizacines problemas.Ir visa tai_ nematęs manęs akyse,be jokio susierzinimo! Šis Gydytojas uždegė žalią šviesą man gyventi.Laimingi bus pacientai, kuriems bus suteikta galimybė su šiuo Žmogum bendrauti ! Ačiū ačiū ačiū_ čia per mažai ,užtat visą gyvenimą lieku dėkinga Gydytojui Mariui Kryžauskui.Pagarbiai Jūratė Petkevičienė

  • Nuostabus gydytojas,turintis auksines rankas,didele širdi ,rūpestingas,dėmesingas pacientui ir kantrus.Dėkoju už mamos sveikata,kuriai šis gydytojas atliko labai sudėtinga operacija.Gyjimo eigoje šis gydytojas mielai konsultavo net ir iškilus menkiausiam klausimui. Rūpinosi ir domėjosi paciente. Labai malonus ir žmoniškas gydytojas, turintis pridesionalu ir atsakinga požiūrį į darba ir žmogu. Širdingai dėkoju Jums Gydytojau! Ir linkiu Jums sekmes,sveikatos siame nelengvame kelyje.Esate pavyzdys daugeliui medikų .Ačiū. Jurgita .Kaunas.

  • Labai esu nustebinta gydytojo švelnumu,gerumu,norėjimu išsiaiškinti ligą,pagelbėti skausmuose.Gydytojas tikrai labai buvo dėmesingas,turėdamas laiko užsukdavo į palatą pasiteirauti apie sveikatą,labai domėjosi mano liga,viapusiškai paaiškino apie mano ligą.Dar toks jaunas gydytojas,tačiau iškart pajutau pasitikėjimą šiuo gydytoju,leidausi operuojama ir esu jam labai labai dėkinga.Sėkmės daktare ateityje.Didelis,didelis ačiū nuo mano visos šeimos,lai saugo Jus Dievas.Gražina Stundžienė

  • Nepaprastai geras gydytojas, profesionalus, dėmesingas, visa širdimi atsidavęs savo profesijai, esu labai dėkingas už sėkmingai atliktą operaciją ir gerą dabartinę savo būklę. Nuoširdžiai dėkoju Vilniaus Santaros Klinikų 1 pilvo chirurgijos skyriaus gydytojui chirurgui Mariui Kryžauskui už atsakingą darbą, profesionaliai atliktą operaciją

  • Nuoširdžiai dėkoju Vilniaus Santaros Klinikų II pilvo chirurgijos skyriaus gydytojui chirurgui Mariui Kryžauskui už atsakingą darbą, profesionaliai atliktą operaciją ir atidų rūpinimąsi pasiento fizine ir dvasine būsena. Tariu ačiū už ištartą padrasinantį žodį ir sugražintą sveikatą. Per savo gyvenimą teko bendrauti su įvairių sryčių medikais, jų tarpe tikrai buvo gerų specialistų. Tačiau patekusi gydytis pas gydytoją Marių, supratau, ką iš tiesų reiškia frazė: „gydytojas iš pašaukimo”. Šis medikas, toks ir yra. Dėmesys žmogui, atviras bendravimas, nuoširdumas, pakantumas, šypsena veide, nors dienos veikla ir buvo be galo sunki… Kad įkvėptų pacientą naujų jėgų, kovoti su gyvenimo išbandymais gydytojas Marius aukojo savo laisvą asmeninį laiką ir poilsį, kuo skubiau pranešdamas tyrimų rezultatus, bei planuodamas tolesnio gydymo eigą. Ačiū Jums gydytojau Mariau, esu sužavėta Jūsų kantrybe, atjauta ir kasdien „realizuojama” Hipokrato priesaika. Nepervarkit, tausokit save, nes pacientas Jūs esate be galo reikalingas.

  • Kaip čia pasakius gydytojas kuris nenori dirbti gydytojo darbo.. antra karta teko eiti pas chirurgą ir abu kartus patekau pas jaunus gydytojus kurie tiesa pasakiu nieko gero. Iš kūno kalbos supratau kad nieko nebus ir buvau teisi... išrašė vaistų! Koks lengvas darbas paspaudyt klaviatūra ir išrašyti vaistus.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Marius Kryžauskas?

Marius Kryžauskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23724. Licencija galioja nuo 2019-06-26.

Kaip žmonės vertina Mariaus Kryžausko darbą?

9 žmonės įvertino Marius Kryžauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.