Marina Kazakova

4.6 (10 įvertinimų)

Apie Mariną Kazakovą

Marina Kazakova turi Šeimos gydytojo licenciją. Marinos Kazakovos licencijos numeris yra MPL-11866, licencija išduota 2008-11-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 4.6

  • Nuoširdžiai noriu padėkoti Šeškinės poliklinikos gydytojai M. Kazakovai, kuri laiku pastebėjo mano ligą ir pasiuntė tyrimams. Ši gydytoja visada maloniai priima, išklauso ir nukreipia reikiama linkme. Ji tiesiog myli ligonius, o su meile galima daug gero nuveikti. Šeškinės poliklinikos gydytojai M. Kazakovai linkiu neišsenkančios energijos, sveikatos, tikslumo nustatant diagnozes, ramybės ir gėrio. Tegul pavasarinė nuotaika lydės visais metų laikais. Gydytojos M. Kazakovos seselė į kabinetą kviečia maloniai šypsodamasi ir pasiteiraudama apie sveikatą. Daug reiškia geras žodis ir malonus žvilgsnis. Šiandien aš džiaugiuosi gyvenimu, džiaugiuosi vaikais, anūkais. Lenkiu savo žilą galvą šiems medikams ir linkiu būti tokiais, kokie jie yra. O jie yra tikri gydytojai, padedantys žmonėms. Tai yra svarbiausia, kai tiek daug susirgimų ir kenčiančių žmonių. Tegul Dievo palaima ir globa lydi jus visada.

  • AČIŪ!!!! Jadvyga Tamašiūnienė

  • Visada šiltai priima, dėmesniga, atsako į rūpimus kalusimus ir tikrai rūpestinga. Ačiū, daktare!

  • Kiek kur buva tai Ji tikrai yra seimos. Gydytoja!

  • Nuostabi gydytoja. Profesionali, specialistė. Maloniai bendrauja.

  • Labai,labai gera gydytoja,kaip seimos daktare,padaro viska,duoda siuntimus kur reikia

  • Puiki aukštos kvalifikacijos gydytoja.

  • Ši gydytoja prižiūri mūsų šeimą jau ilgą laiką. Tikrai nuostabi, puiki, patikima specialistė, esant reikalui, su ja galima asmeniškai susisiekti. Niekada dėl to nėra supykusi ar nesuradusi laiko, net savaitgalį, kai skambinau dėl aukštos temperatūros. Jaučiame jos nuoširdumą ir dėmesingumą. Ačiū labai, daktare!

  • Labai maloni, profesionali gydytoja, noriu pas ją persirašyti, nes ėjau tik ekstra etveju.

  • Gydytoja nekompetinga. Tiktai praradom laiką. Diaognezavo ne ta ligą . paskyrė antibiotikus iš oro. Nenorėjo duoti siuntimo į ligoninę. Esu nusivylusi. Ligoninėje medikai buvo pakraupę tokiu gydytojos elgesiu . M.Kozakova delsė dirbo lėtai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Marina Kazakova?

Marina Kazakova turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11866. Licencija galioja nuo 2008-11-28.

Kaip žmonės vertina Marinos Kazakovos darbą?

10 žmonių įvertino Mariną Kazakovą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.