Loreta Čerkauskienė

4.6 (10 įvertinimų)

Apie Loretą Čerkauskienę

Loreta Čerkauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Loretos Čerkauskienės licencijos numeris yra MPL-12087, licencija išduota 2009-01-19.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 4.6

  • Gydytoja puiki, tačiau visiškai nevaldo apsilankymo trukmės, reikia laukti 1 val ar daugiau. Gaila...

  • Labai maloni gydytoja. Moka bendrauti su mažamečiais, puikiai moka prieiti. Ne arogantiška, paprasta, aiškiai dėstanti mintis. Labai nudžiugino.

  • Gydytoja dėmesinga, gera specialistė, domėjosi savijauta ir klausinėjo (nereikėjo pačiai klausti). Labai maloni ir miela kaip asmenybė. Atsakė į visus klausimus. Pati skyrė sekantį vizitą, kad padaryti dar papildomų tyrimų ir tiksliau sužinoti esamą būklę. Ieškojau savo mamai geros akių daktarės ir radau. Mama buvo labai maloniai nustebinta tokiu daktarės maloniu bendravimu ir profesionalumu. Kai norėjau mamą užregistruoti telefonu, tai paskambinau, atsiliepė pati daktarė ir pati parinko artimiausią laiką (po savaitės) vizitui. Rekomenduoju.

  • Labai maloni, draugiškai bendraujanti gydytoja. Akių apžiūrai skyrė žymiai daugiau laiko, nei tikėjausi, bei jautėsi, kad ją atlieka kruopščiai ir pedantiškai, neskuba (nepaisant to, eilės prie kabineto durų nesusiformuoja:)).

  • profesionali gydytoja. rupestinga.siltai bendrauja. nera

  • Labai maloni gydytoja, šiltai bendraujanti. Kantriai apžiūrėjo mano rėkiančią dukrytę :) Kad daugiau tokių gydytojų!

  • Moka pasikalbinti vaikus, ramiai elgiasi, neissisoka. Mazai suteikia informacijos. reik klausineti.

  • nuostabi gydytoja,puiki specialiste,visada norisi pas ja gydytis,nuosirdus zmogus,labai kruopsciai atlieka savo darbako nepasakysi apie kliniku gydytojus.Turiu rimtu regejimo problemutodel rekomenduoju gydytis tik pas Loreta

  • Labai rupestinga,atidi,nuosirdi. Isiklausanti i paciento nusiskundimus.Labai siltas zmogus.Skrupulingai atliekanti savo darba.

  • Nerekomenduoju, nes mano nuomone, buvo negeranoriška ir nepatenkinta.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Loreta Čerkauskienė?

Loreta Čerkauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12087. Licencija galioja nuo 2009-01-19.

Kaip žmonės vertina Loretos Čerkauskienės darbą?

10 žmonių įvertino Loretą Čerkauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.