Lolita Rapolienė

5 (11 įvertinimų)

Apie Lolitą Rapolienę

Lolita Rapolienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Lolitos Rapolienės licencijos numeris yra MPL-09149, licencija išduota 2007-03-07.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • VISKAS BUVO PUIKU

 • Dar nebuvau sutikes malonesnes daktares kaip Lolita Rapoliene Isgyde , patare kaip turiu save saugoti ir priziureti Labai aciu tokiai Gydytojai

 • Labai maloni ir kompetentinga gydytoja. Rekomenduoju!

 • Lankiausi pirmą kartą,Įspūdis labai geras.Nuoširdi kaip gydytoja ir profesionali vadovė.Mano problemą,o teisingiau sakyčiau pačios sistemos problemą,kai pas šeimos gydytoją tenka laukti TRIS savaites , išsprendė profesionaliai, paprastai ir greitai, be jokių pakišų ir dovanų.Lipdukas ant jos kabineto durų "Jūsų šypsena, geriausia dovana dydytojui" tikrai veikia. Nuoširdus ačiū šiai gydytojai ir visakeriopos sėkmės darbe. Pagarbiai P.G.

 • Labai gera,rūpestinga,maloni.

 • Puiki gydytoja, nuoširdi, rūpestinga

 • Pas jos dar nei karto nebuvau, bet is draugu zinau kad ji labai gera gydytoja... Na kai reikes nueisiu nes be reikalo nevaikstau :)))

 • NB. Apklausoj: "Kiek laiko laukėte konsultacijos?" negaliu pasakyti nes nebuvau... Bet tikiuos kad visgi tenka pralaukti bent minimum 5-10 min...

 • Išklausanti ir rūpestinga, atsakys į visus klausimus ir jeigu reikės, tai parekomenduos tikrai gerą specialistą

 • Sauni daktare. Be galo rupestinga, isklausanti, net nustebau kad tokiu buna, kai pirma karta pas ja apsilankiau. Labai demesinga, tikrai isklausanti ir patarianti. Jauciuosi puikiai kiekviena karta pas ja eidama, nes zinau, kad i visus rupimus klausimus atsakys, kad patars geriausia gydyma. Daugiau tokiu daktaru. Tiesa ir jos sesele irgi labai sauni.

 • Rupestinga, maloni.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Lolita Rapolienė?

Lolita Rapolienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09149. Licencija galioja nuo 2007-03-07.

Kaip žmonės vertina Lolitos Rapolienės darbą?

11 žmonių įvertino Lolitą Rapolienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.