Liuda Košubienė

5 (14 įvertinimų)

Apie Liudą Košubienę

Liuda Košubienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Liudos Košubienės licencijos numeris yra MPL-06467, licencija išduota 2005-03-07.

Atsiliepimai ir įvertinimai (14) 5

 • Pati geriausia šeimos gydytoja, ne tik kaip gydytoja, bet ir kaip zmogus. Tobula savo srities specialistė, niekada neapsiriboja viena itariama diagnoze pagal nusiskundimus, neatmeta ir kitu maziau tiketinu ligu, paskiria plataus spektro tyrimus. Gydytoja bendrauja su pacientu kaip lygus su lygiu, lyg butum jos gera drauge. Labai supratinga, kantri, atsako i visus klausimus, niekada nepaleidzia paciento iki galo neisaiskinus diagnozes. Dirba is sirdies ir myli savo darba.

 • Nuostabi daktarė, visada išklauso kas negerai, ir Nukreipia pas reikiamus speliastus.

 • Puiki gydytoja, visada labai tiksliai nustato ligą, nuėjus visada žinau, jog greit išgydys. Labai maloni, rupestinga, motiniška. Visada priima jei nesi užsiregistravęs ir ilgai nėra vietų,o prastai jautiesi.

 • Nuosirdi,demesinga gydytoja

 • Esu labai patenkinta sia gydytoja. Po sunkesniu ligu paskambina pasiteirauti ar viskas gerai, visada priima pasiskambinus ta pacia diena. Rekomenduoju!

 • Labai profesionali, rūpestinga ir draugiška .

 • Šiltas ir labai šaunus žmogus.

 • Labai gera gydytoja

 • Labai sauni gydytoja, bet kada paskambinus susirupina, klausia, jei reikia ir priima ta pacia diena, atlieka tyrimus, tiesiog smagu ir lankytis pas ja.

 • Labai sauni gydytoja.

 • LABAI MALONI GYDYTOJA,MALONU PAS TOKIA IR LANKYTIS.

 • Labai šaunus ir šiltas žmogus...bei gydytoja...

 • tiesiog puiki ir labai maloni gydytoja

 • Labai puiki gydytoja

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Liuda Košubienė?

Liuda Košubienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06467. Licencija galioja nuo 2005-03-07.

Kaip žmonės vertina Liudos Košubienės darbą?

14 žmonių įvertino Liudą Košubienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.