Lina Mikalauskaitė

5 (10 įvertinimų)

Apie Liną Mikalauskaitę

Lina Mikalauskaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Linos Mikalauskaitės licencijos numeris yra MPL-09809, licencija išduota 2007-08-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 5

  • Gera gydytoja;tik nepunktuali..

  • Gera, rami, išmananti savo darbą gydytoja. Rekomenduoju.

  • Gydytoja labai gera ir maloni, bet apie seselė to nepasakyčiau. Kada paskambini visada pikta ir nepatenkinta ne iš vieno žmogaus jau tą girdžiu:)

  • Labai gera gydytoja, puiki specialistė. Visada įdėmiai issanalizuoja simptomus, atliekami tyrimai ir paskiriamas pilnas gydimas. Konkrečiai ir suprantamai viska paaiškina. Niekados neatsisako padėti ir skiria savo laiką. Ačiū labai. Egidijus.

  • Šauni gydytoja, maloni, pasiruošusi visada padėti. Su ja galima rasti bendrą kalbą. Vizitu pas ją esu patenkinta. Sėkmės gydytojai dirbant savo nelengvą darbą.

  • Gera gydytoja, visada išklauso, pasidomi ir jeigu reikia - nusiunčia pas specialistus.

  • Visai gera gydytoja.

  • Nemanau, kad gera gydytoja yra ta, kuri nesigilinusi išduoda nedarbingumo lapelį. Jos pacientai gauna nedarbingumą, kada tik užsinori. Tingianiams ji yra gera. Manau, kad pati daug neišmano apie ligas, tai vis siuntinėja bereikalingų tyrimų daryti.

  • Labai rūpestinga gydytoja. Mažai dabar tokių yra.

  • Daktarė kaip daktarė, ko paprašai tą gauni. Šeip puiki.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Lina Mikalauskaitė?

Lina Mikalauskaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09809. Licencija galioja nuo 2007-08-01.

Kaip žmonės vertina Linos Mikalauskaitės darbą?

10 žmonių įvertino Liną Mikalauskaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.