Lina Kudinavičiūtė

5 (9 įvertinimai)

Apie Liną Kudinavičiūtę

Lina Kudinavičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Linos Kudinavičiūtės licencijos numeris yra MPL-22130, licencija išduota 2017-07-03.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Rūpestinga daktare, pilnai ir aiškiai atsakant į visus klausimus, konsultuojant bet kuria sveikatos tema, skirianti laiko. Rekomenduoju.

  • Nuostabi, Šauni gydytoja. Kiek yra tekę lankytis pačiai ir su vaikais, labai įsiklausanti, atidi viskam ką sakai. Siekianti identifikuoti ir išspręsti esančią problemą. Skirianti tyrimus, konsultuojanti ir atsakanti į visus klausimus. Visada šilta, su šypsena, kad kokia sunki diena, kad ir kada beateitum ji šypsosi ir nuoširdžiai atlieka savo pasirinktą darbą. Ačiū tokiems jauniems medikams, kurie dirba o ne tik puikuojasi esantis gydytojas. Linkiu sėkmės, linkiu ir toliau išlikti žmogumi.

  • Šauni gydytoja, moka bendrauti su vaikais. Labai maloni, atsako į bet kokius klausimus, tad nebaisu klausti. Ne sovietinio požiūrio. Skiria pakankamai laiko, neskuba, negaili tyrimų. Labai rekomenduoju.

  • Šauni gydytoja! :) Matosi, kad myli ne tik vaikus, bet apskritai žmones. Labai nuoširdi ir maloni ????????

  • Nuostabi gydytoja! Išklausė visus nusiskundimus, greitai ir tiksliai diagnozavo problemą. Puikiai bendrauja su vaikais. Rekomenduoju!

  • Labai maloni, grazi ir seksuali gydytoja.

  • Nuostabi! Smulkmeniska, neisrasys bet ko, rupestinga, su sypsena! Mano dvi mergaites ja dievina ir leidziasi apziurimos su sypsenom. Musu seimai labai patinka jog atradom puikia daktare!

  • Vizitu esu patenkinta.

  • Nuosirdi, jauna gera specialiste.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Lina Kudinavičiūtė?

Lina Kudinavičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22130. Licencija galioja nuo 2017-07-03.

Kaip žmonės vertina Linos Kudinavičiūtės darbą?

9 žmonės įvertino Liną Kudinavičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.