Lina Kotovienė

4.1 (28 įvertinimai)

Apie Liną Kotovienę

Lina Kotovienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Linos Kotovienės licencijos numeris yra MPL-18498, licencija išduota 2013-07-04.

Atsiliepimai ir įvertinimai (28) 4.1

 • Nuoširdesnio ir malonesnio žmogaus ir gydytojo nėra tekę sutikti.Matėmės tik vieną kartą,bet rūpestis ir pagalba yra žodžiais nenusakomi. Nuoširdžiausia padėka šiai gydytojai, sėkmės ir kantrybės Jums .

 • Gydytoja bendrauja maloniai, bet tik tiek. Kompetencijos nulis. Į situaciją nesigilina, neskiria tyrimų ir vizitų. Žodžiu, maloniai ir greitai siunčia velniop!

 • Nerekomenduoju. Konsultacija truko kokias 5 minutes, net nepasidomejo ligos istorija, stengesi kuo greiciau uzbaigti vizita. Abejinga ir nemaloni gydytoja.

 • Anekdotas, o ne gydymas. Kreipiausi dėl užkimimo, nusiuntė daryti dvejus išmatų tyrimus....taip ir nepaaiškino, kaip balso stygos ar užkimimas susiję su išmatomis. Skundžiausi, kad labai dažnai skauda šoną dešinėje, kartais kairėje pilvo pusėje, tik žvilgtelėjo į mane ir nustatė, kad skauda nuo stuburo ir liepė eiti pas neurologą. Prie kabineto tuščia, gydytojai skundžiasi, kad trūksta laiko pacientui, trūksta ne laiko, o elementaraus žmogiškumo.

 • Gydytojai trūksta atsakomybės. Po kolonoskopijos tyrimo sakė kad viska pavyko gerai apžiūrėjti ir viskas yra gerai, tačiau paprašius raštištiško atsakymo po 3 dienų, pakeitė savo nuomonę ir parašė kad iki galo nesugėbejo apžiūrėti dėl pilno žarnyno, veiksmas vyko BAK. Nuomonės pakeitimas, galimai buvo salygotas tuom, kad kitas tyrimas darytas tuo pačiu metu kito specialisto, parodė negerus rezultatus. Kolonoskopijos tyrimą teko kartoti kitur, kas sugaišino papildomą laiką, nes toks atsakymas, savaime suprantama, netiko jokiai kitai med. įstaigai.

 • Šios gydytojos niekam nerekomenduočiau, nes į mano problemą ji pernelyg nesigilino. Esant refliuksui rekomendavo viską valgyti ir pačiai žiūrėtis, kas tinka, o kas ne. Atsakius, kad mane maisto rijimas iš esmės verčia jaustis labai blogai, pasiulė be kitų paskirtų vaistų, prieš maistą išgerti ibuprofeno (vaistininkė net nustebo, kad man turint tokią sveikatos problemą, šis vaistas apskritai buvo parinktas ir rekomendavo jei tik įmanoma jį gerti kuo rečiau). Konsultacija nebuvo verta pinigų, kuriuos išleidau ir po šio vizito tiesiog teko kreiptis į kitą gydytoją. Džiaugiuosi, kad kita gydytoja buvo kompetentinga ir paskyre gydymą, bei tinkama mitybą.

 • Labai profesional, nuoširdžiai bendraujantii gydytoja. Nors atlieka ne pačias maloniausias procedūras, bet sugeba nuraminti, išklauso ir tiesiog skleidžia gerą energiją.

 • Labai maloni ir atrodo savo darbą išmananti gydytoja. Likau labai patenkinta vizitu.

 • Nepaprastai maloni, šilta, rūpestinga gydytoja. Gera žinoti, kad tokių medikų yra.

 • Jauna ir kaip reta atidi!

 • Puiki gydytoja. Eičiau vėl, bet reik dar hemarojaus išsėdėt Kaip galiu rašyt neigiamai, jei jau teigiamai parašiau, m?

 • Ačiū už dėmesingumą ir norą padėti. Ir už tai, kad padėjote :)

 • Ačiū Jums, gydytoja!!!! Pas Jus patekti yra labai sunku, bet net ir laukus du mėnesius - nenusivyliau. Išmanote savo darbą, profesiją ir ligas. Teko konsultuotis pas keleta gastroenterologų, bet nei vienas nenustatė tikslios ligos priežasties. Jus visi giria, ir dabar tikiu, kad tikrai ne be reikalo. Esate savo srities tikra profesionalė. Ačiū Jums už tai.

 • Puiki gydytoja, po eilės gydytoju vienintelė, kuri nustate diagnozę ir paskyrė tinkamą gydymą. Labai džiaugiuosi, kad yra tokių gydytojų. ????

 • Labai maloni , rūpestinga ir visapusiškai atsidavusi savo darbui gydytoja! Justyna..:)

 • Jūs nereali!!! Mano pagarba!!!

 • Didelis Ačiū Jums už pagalbą!!!!

 • Puiki gydytoja

 • Maloni, demesinga gydytoja, rekomenduoju.

 • Šiandien apsilankiau ir tik geriausi atsiliepimai apie šia gydytoja: graži, jauna, atidi, domėjosi mano nusiskundimais nuo iki. Paskyrė daug tyrimu ir pakartotini vizita po ju. Visiems labai rekomenduoju!!!! Pats buvau jau ne pirma karta pas gastroenterologa ir tikrai turiu su kuo palyginti. Sėkmės darbe Jums gydytaja!!!

 • Kolonoskopiją atliko labai švelniai, vis paklausdavo ar neskuda. Atidi ir dėme- singa gydytoja.

 • Nuostabi gydytoja! Paskyrė tinkamą gydymą, atsakė i visus rūpimus klausimus. Labai padėjo. Tikrai rekomenduoju kreiptis tik pas ją! Gydytoja iš didžiosios raidės. Ačiū!

 • Labai maloni ir dėmesinga gydytoja.

 • Labai maloni ir atidi gydytoja.

 • Nuostabi ir itin dėmesinga gydytoja. Labai detaliai aiškino galimas sutrikimų priežastis, atsakė į visus klausimus, buvo labai maloni ir sudarė kompetentingo specialisto įspūdį.

 • Gera gydytoja, išsprendė mano problemą profesionaliai. Rekomendavo į kurį specialistą kreiptis dėl tolimesnio gydymo. Bendravimas santūrus, bet paklausus į viską atsakė normaliai.

 • Puiki gydytoja. Net per pačias nemaloniausias procedūras gerai jautiesi.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Lina Kotovienė?

Lina Kotovienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18498. Licencija galioja nuo 2013-07-04.

Kaip žmonės vertina Linos Kotovienės darbą?

28 žmonės įvertino Liną Kotovienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.1/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.