Apie Liną Gumbienę

Lina Gumbienė turi Gydytojo vaikų kardiologo licenciją. Linos Gumbienės licencijos numeris yra MPL-04127, licencija išduota 2004-11-30.

Linos Gumbienės licencijos

Lina Gumbienė turi šias licencijas:

Gydytoja kardiologė
Licencijos Nr.: MPL-14448
Spaudo Nr.: 16930
Įsakymo data: 2009-05-20
Gydytoja vaikų kardiologė
Licencijos Nr.: MPL-04127
Spaudo Nr.: 16930
Įsakymo data: 2004-11-30

Atsiliepimai ir įvertinimai (19) 5

 • Labai gerai savo sritį išmananti spacialistė. Draugiška, maloniai bendraujanti gydytoja.

 • Labai džiaugiuosi, kad patekome pas šią puikią gydytoją.Malonu, kad jeigu kuo nors abejoja, drąsiai konsultuojasi su kitais kolegomis.

 • Tikrai rupestinga gydytoja, o klausti siame tinklapi apie atlyginima gydytojai mazu maziausia neetiska.Turetu buti geda sio puslapio kurejams

 • Gydytoja šypsojosi, kas labai reta šiais laikais ir maloniai atsakė į visus klausimus.

 • žino, ką daryti visais atvejais

 • Labai puiki gydytoja. Lankomes kas puse metu. Siltas, nuostabus zmogus

 • Saunuole gydytoja, pas ja apsilankius igauni vilties.Aciu

 • labai puki,nuosirdi gyditoja,visiems patarciau konsultuotis ir gyditis pas ja.Aciu jums gyditoja uz sugrazinta sveukata.

 • Puiki specialiste, nuodugniai domisi savo sritimi, ligoni konsultuoja issamiai, elgiasi pagarbiai, nuolat iesko maksimaliai naudingu sprendimu. Aciu uz profesionaluma :)

 • Labai vertinu se gydytoja , ir jai as labai dekinga. O del atlygio tikrai nederetu to klausti....

 • Dėka tokiu gydytojų, kaip gerbiama Lina Gumbiene, mes , ligoniai, klinikose galime jaustis kaip savo namuose. Šiltai bendraujanti su ligoniu, išsamiai pakomentuojanti situacija, profesionaliai atliekanti savo darbą. Ačiū Jums gydytoja, jog Jus esate, jog dedate tiek savo pastangų, kad mums ligoniams būtų lengviau. Sėkmės Jums ir daug sveikatos. Inga Kasparavičienė.

 • Labai maloni gydytoja, išmananti savo darbą. Lankėmės su vyru pirmą kartą.

 • Tikrai profesionali ir šauni specialistė !

 • Super gydytoja didelis aciu jai. Jai ne jos profesionalumas tai nezinau kas butu su manimi sendien. Aciu jai. Ji nuostabi kaip gyditoja , ir kaip zmogus. Nera patys geriausi komentarai.

 • Ant rankos pirštų suskaičiuočiau kiek yra tokių profesionalių, pasišventusių darbui gydytojų. Dažnai tenka bendrauti su šia gydytoja, atsiliepimai kuo puikiausi.

 • Buvau ne pati vežiau vaiką. Dėl širdies viską paaiškino ir supratau ką man sakė apie ligą ir profilaktiką, bet kažkodėl paklausė ar supratau ir paklausė koks mano išsilavinimas, tai labai mane kaip žmogų labai įžeidė.Aš taip pat dirbu su žmonėmis, bet savo klientų neklausinėju koks išsilavinimas. Žodžiu pirmą kartą lankėmės ir labai nusivyliau dėl gydytojos bendravimo su pacientu. Matau apačioje yra parašyta, kad tikrinate komentuotojus pagal IP, keistoka žinoma ir tikiuosi kai vėl atvyksime konsultacijos, tai neatsispindės mūsų kaip pacientų aptarnavime. Nes Jūs norite nuomonės tai ją reikia priimti, taip kaip mes pacientai priėmeme iš gerbiamos gydytojos, apie save apie išsilavinimą ir t.t.

 • Labai gera gydytoja

 • Labai puiki ir profesionali gydytoja! Buvome su sūnumi profilaktiškai tikrintis dėl įgimtos širdies ydos. Aiškiai ir labai išsamiai papasakojo apie esamą būklę, pasakė, kokios galimos prognozės, vienu žodžiu, viską, ką žmogus turi žinoti ir suprasti apie savo sveikatą. Kad taip gydytojai šviestų pacientus, to dar nemačiau. Kitą kartą nežinai, ko ir paklausti gydytojo, ši gydytoja nelaukdama viską pasakojo. Daugiau tokių gydytojų! Labai dėkingi už konsultaciją!

 • Labai noreciau padekoti Gydytojai Gumbienei ,ji Gydytoja is didziosios raides ,duok dieve jai paciai sveikatos ir kantrybes gyvenime .Marius Liukumas

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Lina Gumbienė?

Lina Gumbienė turi Gydytojo vaikų kardiologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-04127. Licencija galioja nuo 2004-11-30.

Kaip žmonės vertina Linos Gumbienės darbą?

19 žmonių įvertino Liną Gumbienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.