Lina Bridžiūtė -Skučienė

5 (9 įvertinimai)

Apie Liną Bridžiūtę -Skučienę

Lina Bridžiūtė -Skučienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Linos Bridžiūtės -Skučienės licencijos numeris yra MPL-11556, licencija išduota 2008-09-05.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Dėkinga gydytojai už gerai atliktą vokų operaciją ir gražų bendravimą.

  • Labai puiki gydytoja ,patarčiau ir kitiems kreiptis .Ačiu Jums gydytoja.

  • labai gera gydytoja tokiu reikia paieskoti

  • Nuostabi, savo darbą išmananti gydytoja. Šią vasarą, gegužės ir liepos mėn. atliko akių kataraktos operacijas. Negaliu atsidžiaugti rezultatais, galvojau, kad greitai visai nieko nebematysiu. Maloniai bendrauja su pacientais, nors vizitams skirtas trumpas laikas, priima visus laukiančius. SĖKMĖS JUMS DAKTARĖ.

  • Puikiai jaučiuosi ir atrodau po vokų pakėlimo operacijos,kurią atliko šį gydytoja.Rekomenduoju ir kitiems.

  • Operavo mano tėvuką. be galo maloni, puikiai atliko savo darbą, nebuvo jokių užuominų dėl pakišos. Ačiū :-)

  • Daugiau nei profesionalė.

  • Nuostabi akių gydytoja. Pas ją niekas nebaisu, operacijas atlieka nepriekaištingai. Nė pas nieką kitą man nesinori eiti, tik pas ją.

  • Puiki gydytoja ir puiki chirurgė.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Lina Bridžiūtė -Skučienė?

Lina Bridžiūtė -Skučienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11556. Licencija galioja nuo 2008-09-05.

Kaip žmonės vertina Linos Bridžiūtės -Skučienės darbą?

9 žmonės įvertino Liną Bridžiūtę -Skučienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.