Lilija Kurpienė

5 (17 įvertinimų)

Apie Liliją Kurpienę

Lilija Kurpienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Lilijos Kurpienės licencijos numeris yra MPL-00081, licencija išduota 2004-07-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • Atradau sawo seimos gyditoja! Labai suprantanti sawo darba,rupestinga. Wisada maloni,pasitinka su sypsena,net priimamajam man nerado ligos,o si gyditoja sawo darbo patirtimi iskarto suprato kas man yra! PAGARBA!

 • Labai puiki daktare, kiek be nueitum visada pakilios nuotaikos, su šypsena priima, apžiūri, jei kas neaišku visada paaiškina, pataria pas kuri specialistą kreiptis jei ten kokios rimtesnes problemos tai net pati negailėdama savo brangaus laiko susitaria su daktaru kad apžiūrėtu... tokiu nuostabiu atsidavusiu daktarų šiais laikais reiktu dar paieškoti.

 • Labai maloni gydytoja,visada su šypsena visada pasitempusi,labai maloniai priima,žodziu žmogus ismanantis savo darba.Visa seima tiesiog dziaugemės kad turim galimybe lankytis pas sia gydytoja.

 • Pati geriausia gydytoja :) Nebuvo nei vieno apsilankymo, kad po jo pamirstu apkabint ir palinket ,,Buk sveika" :))

 • Labai gera,svelni,maloni,savo srities zinove.Visada malonu apsilankyti. nera

 • Nuostabi Gydytoja, lankomes pas ja visa seima, esame labai patenkinti. Daugiau tokiu gydytoju :)

 • Labai maloni gydytoja.

 • gera gydytoja, rupestinga perdetas religingumo propagavimas, primytumus bendravimas. noretusi kompetencijos.

 • Labai maloni ir gera gydytoja!

 • Labai dalykiška ,be pykčio ir panikos.Pas gydytoją visada labai daug pacientų savų bet ir kitų gydytojų. Visada visus maloniai priima. Niekada nebijai paklausti. Dalykiška ir maloni kartu su gydytoja dirbanti seselė.

 • Mokanti bendrauti, dirbanti tikrai savo darbą. Turi aiškiai per daug pacientų. Kiek teko lankytis tai prie jos durų daugiau pacientų negu prie kitų kabinetų kartu paėmus.

 • Rimta, atsakinga, rupinasi savo pacientais.

 • Labai nuostabi daktare ir kartu nuostabus zmogus.Visada rupinasi ir sveikata ir asmeninemis problemomis.Niekada neatstums ir visada priims,net ir nesiregistravus,jei reikia.Patars visada.Tokio nuostabaus zmogaus tikrai paieskoti reiketu,ypac tarp daktaru.Visa seima esame be galo bekingi ir laimingi turedami daug metu tokia nuostabia daktaryte.Sveikatos ir stiprybes tokiame nelengvame darbe.

 • gera gydytoja,ir mazam ir dideliam

 • pati geriausia daktare Z.K.

 • Gera, nuoširdi, atidi, profesionali. Stengiasi įsigilinti į nusiskundimus, ligos simptomus, kad "tik ko nepraleisti, nepražiopsoti". Sirgau rimtai, dėkinga už gydymą. Nereikalauja "dovanų".

 • Puiki gyditoja

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Lilija Kurpienė?

Lilija Kurpienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-00081. Licencija galioja nuo 2004-07-14.

Kaip žmonės vertina Lilijos Kurpienės darbą?

17 žmonių įvertino Liliją Kurpienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.