Ligita Jančorienė

3.2 (9 įvertinimai)

Apie Ligitą Jančorienę

Ligita Jančorienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Ligitos Jančorienės licencijos numeris yra MPL-03078, licencija išduota 2004-10-28.

Ligitos Jančorienės licencijos

Ligita Jančorienė turi šias licencijas:

Gydytoja gastroenterologė
Licencijos Nr.: MPL-03078
Spaudo Nr.: 25075
Įsakymo data: 2004-10-28
Infekcinių ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-04956
Spaudo Nr.: 25075
Įsakymo data: 2004-12-24

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 3.2

  • Nuostabi Gydytoja! Daktaras nuo Dievo. Del savo lietines ligos bendrauju su daktare jau daugiau kaip 15 metu. Ir ne karto nenusivyliau. Kiek viena karta pilnas, nuodugnus patikrinimas. Nevienas man rupimas klausimas nebuvo paliktas be atsakymo. Ir netgi jai reikejo skubios konsultacijos, visada buvai priimta. Zemas nusilenkimas Jums, Daktare!

  • Didžiausia šių metų dovana buvo apsilankyti pas šią Gydytoją iš didžiosios raidės. Labai nustebino tai, kad Gydytoja visada iš anksto yra pasiruošusi vizitui, net ir tada, jei priima pacientą 7 valandą ryto. Tai labai sąžininga, darbšti, dalykiška, konkreti, savo darbą suprantanti ir mylinti Gydytoja. Pagarbus elgesys su pacientais ir darbuotojais. Džiaugiuosi, kad būtent ji 2020 metais tapo Lietuvos metų moterimi. Tikrai verta šio apdovanojimo!

  • Super gydytoja, AČIŪ JŪS ANGELAS

  • Puiki gydytoja!

  • Jei Lietuvoje būtu bent dalis tokių gydytoju, tai sveikesnių būtu daugiau nei sergančių. Patekau pas gydytoją labai blogos būsenos, ji man ne tik padėjo išsigydyti sunki`ą lygą, išaiškino apie ligą iki smlulkmenų, bet elgėsi kaip tikra profesionalė. Taip pat gavau asmeninį telefoną, jei kas mane neramintu. Šiai dienai esu vissiškai sveika, o tie keli metai bendravimo, buvo vieni geriausių mano gyvenime. Gydytoją niekada man neleido pulti į paniką ir dar labiu pabloginti situaciją, priešingai, visuomet palaikydavo, informuodavo apie pakyčius ir etc. jei rewikdavo dešimt kartų paaiškindavo situacija, ką darome ir kas iš to bus...

  • Kreipiausi dėl Laimo ligos su likusiomis neigiamomis pasekmėmis nuo pat susirgimo pradžios. Nors atlikti tyrimai vis dar rodė aktyvią ligos formą, joks gydymas nebuvo skirtas teigiant, kad esamų duomenų nepakanka. Pasak jos, antibijotikų kursas sugertas, visas gydymas kaip ir atliktas šios ligos atveju.

  • Atvažiavau į Vilnių iš kito mieto pas šią gydytoją su viltim, jog ji ras mano ligą ir padės ją išgydyti... tačiau atsisėdus prieš ją negalėjau patikėt, kad tai tas pats žmogus apie kurį buvau tiek prisiskaičiusi... jokio apatiškumo jausmo, kaip ir kažkas jau komentare minėjo, jog atrodo, kad ji tik veda monologą - su tuo visiškai sutinku, prakštikai nėra, kur įsiterpti ir pasakyti savo nusiskundimų, į klausimus nė nenori atsakinėti, taip susinervavau, kad viso vizito metu praverkiau, į tai ji neikiek nesureagavo tik pasakė, kad ,,ne tu čia viena verki, pas mane daug čia ateinančių verkia", o kai paklausiau ką man daryti, dėl mano nuolatinės aukštos temperatūros ir pastovaus silpnumo, pykinimo ir pnš, kuris tęsiasi jau 7mėn. Ji tiesiog pasiūlė nebesimatuoti temperatūros, kentėti ir kiekvieną dieną gerti vaistus numušančius ją!!! Bet ar tokiu būdu yra gydoma liga?! Nors gimtame mieste ir buvo rastas tam tikras virusas mano organizme, kuris didelė tikimybė ir kėlė man tokius simptomus, ji visiškai apie tą virusą jokios informacijos nenorėjo suteikti ir nė neketino daryti kitų tyrimų.. Aš buvau visiškai apšalusi, nuoširdžiai sakant, net nežinau už ką pinigus sumokėjau, išėjusi iš klinikos pasijutau psichologiškai blogiau nei ateinant, o turėtų būti priešigai, juk gydytojai privalo gydyti ne tik kūną, bet ir sielą... vizito metu buvo ir kitų dalykų, kurie taip pat buvo labai nemalonūs, tačiau manau, užtenka ir čia išdėstytų pavyzdžių, kad būtų galima susidaryti nuomonę. Noriu pabrėžti, kad tai tik mano asmeninė patirtis, tačiau jei kažkas siūlytų nors ir nemokamai grįžti pas ją konsultuotis - niekada gyvenime negrįščiau...

  • Neginčiju šios specialistės kompetencijų bei ilgametės patirties savo srityje, tačiau mano apsilankymas pas šią specialistę stipriai nuvylė bei nepateisino lūkesčių. Nesureikšminu nei to, kad daktarė vėlavo valandą, nei to, kad konsultacijos metu daktarė užsiemė pašaliniais darbais t.y. dalyvavo nuotoliniame posėdyje šiam atsiliepimui neaktualiais klausimais. Esminis dalykas kuris nuvylė, tai daktarės bendravimo etika, kuri atsidavė senu supuvusiu sovietiniu mąstymu. Siekdamas taupyti savo ir specialistės laiką iš anksto pasiruošiau visus duomenis (ankstesnių tyrimų rezultatus bei ligos istoriją), kurie galėtų pagelbėti sprendžiant kilusią mano sveikatos problemą, tačiau tai daktarė traktavo, kaip psichologinę problemą. Konsultacijos metu daktarė vedė monologą, o į visus mano klausimus reagavo taip, lyg būčiau čia atėjęs iš neturėjimo ką veikti. Su daktarės konsultacijos metu glaustai išdėstyta išvada pilnai sutinku, tačiau iki šiol nesuprantu, kodėl daktarei pasirodė priešingai, juk specialistė ji, o ne aš. Daktarė bendravo pakeltu tonu, demonstratyviai vengė atsakinėti į klausimus, tokiu būdu savo kompetenciją iškeldama aukščiau paciento interesų. Nežinau ar tokį specialistės elgesį lėmė faktas, kad buvo darbo pabaiga daktarė vėlavo valandą, o be manęs eilėje pas šią specialistę laukė dar eilė žmonių, o gal tiesiog šiam žmogui buvo sunki diena. Tačiau nemanau, kad mano 8 minučių konsultacija ir daktarės darbas jos metu buvo vertas 69 eurų kainos.

  • Gydytoja paskambino 2 valandom paveluotai, buvau aprekta kad neturiu tos ligos ir liepe issitirti smegenis pas neurologa. Uz 8 minutes moralo sumokejau 39 eurus ir gavau tik sugadinta nuotaika

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ligita Jančorienė?

Ligita Jančorienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03078. Licencija galioja nuo 2004-10-28.

Kaip žmonės vertina Ligitos Jančorienės darbą?

9 žmonės įvertino Ligitą Jančorienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.