Lidija Petkevičienė

5 (5 įvertinimai)

Apie Lidiją Petkevičienę

Lidija Petkevičienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Lidijos Petkevičienės licencijos numeris yra MPL-10791, licencija išduota 2008-05-13.

Lidijos Petkevičienės licencijos

Lidija Petkevičienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-00392
Spaudo Nr.: 6936
Įsakymo data: 2004-08-13
Vidaus ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-10791
Spaudo Nr.: 6936
Įsakymo data: 2008-05-13

Atsiliepimai ir įvertinimai (5) 5

  • Ramygala turi nuostabia gydytoja Lidija Petkeviciene nuosirdus aciu. nuostabi gydytoja ,reikia, kai kuriems gydytojas is sios gydytojos pasimokyti ir myleti zmones ,bei savo darba.

  • Labai džiaugiuosi kad yra tokių nuostabių gydytojų kaip daktarė Lidija,atsidavimas darbui 100%,daktarė maloni,išklausanti,patarianti,supranti žmogaus socialinę padėti,visad klausianti ar žmogus tikrai išgalės nusipirkti tų vaistų,visada teirausis kaip sveikata,taktiška ,torerantiška,nei vieno paciento neatstumianti,kad ir kokio jis socialinio luomo,stengiasi isigilinti ir nepalikti jokių spragų,bistri,stengiasi visiems padėti,labai paprasta ,ji ne tik kaip specialistė gera,bet ir kaip žmogus labai geros sielos,gali tokiam žmogui atverti širdį ir tikrai liksi suprastas,stengsis padėti iš visų jėgų,retai kas taip myli savo darbą,pacientus.Rekomenduoju šią gydytoją,kuri gali ne tik fiziškai gydyti bet ir dvasiškai.Šaunus žmogus,ir puikiai savo darbą nusimanti specialistė.

  • GERBIAMA DAKTARĖ LIDIJA Labai nuoširdi rūpestinga gydytoja,visada išklausys pasiteiraus,daug pacientų turinti bet nei vieno nepalieka likimo valioj,atsidavusi savo darbui,sulaukiau daug gerų patarimų,labai atidžiai apžiūrinti pacientus,ieško ligos šaknų iki galo,rekomenduoju čia gydytoją,nes ji labai kompetetinga,niekada neatsisakys priimti jei yra skubus atvejis,su pacientą ne tik savo darbą bet ir pacientus.Ačiū už atidumą,efektyvų gydymą ir malonų bendravimą.

  • labai puiki gydytoja,svelni,nuosirdi,ismananti savo darba

  • labai puiki gydytoja

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Lidija Petkevičienė?

Lidija Petkevičienė turi Vidaus ligų gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10791. Licencija galioja nuo 2008-05-13.

Kaip žmonės vertina Lidijos Petkevičienės darbą?

5 žmonės įvertino Lidiją Petkevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.