Laimutė Bilkevičienė

5 (8 įvertinimai)

Apie Laimutę Bilkevičienę

Laimutė Bilkevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Laimutės Bilkevičienės licencijos numeris yra MPL-09030, licencija išduota 2007-01-23.

Atsiliepimai ir įvertinimai (8) 5

  • Sauni gydytoja. Siltas zmogus isigylinantis i problemas. Maloniai bendraujanti. Suprantanti savo darba.,jai kas neaisku nukreipianti pas specoalistus. Gera pas tokius gyd. Lankytis.

  • Geriausia gydytoja pas kurią esu buvęs, rūpestinga, maloni, visada pataria, pasidomi kaip sekasi, jei ateini neužsiregistravęs randa laiko priimti net ir po darbo laiko.

  • Mes kiek susidūrėm, tai tikri gydytoja daug žino ir išmano apie ligas, į visus klausimus atsako. Mes ją vertinam tik dižiausiais balais, nes buvo atvejis, kad sirgome, artėjo savaitgalis, ir gydytoja davė savo mobilų kad jei kas - savaitgalį paskambintume. Savaitgalį taip gavosi, kad paūmėjo liga, paskambinome. Atvažiavo į namus, apžiūrėjo, pasakė kai ką daryt, ką gert ir t.t.. Jokio atlygio neprašė nei už kelionę, nei kad susitrukdė jai išeiginės. Už tai labai gerbiam ir mylim šią gydytoją:) Kiek susidurėm - visad viskas tiksliai buvo pasakoma apie lig, eigą, gydymą. Jokių bėdų neturėję. P.s. Retai matėm (bet sykiais matėm) šią gydytoją besišypsančią, bet matyt čia toks žmogaus būdas, o gal kokios bėdos asmeninės.

  • Nuostabi gydytoja.

  • gera

  • Rūpestinga, protinga, profesionali. Į ją gali kreiptis nesibaimindamas. Teragydoje gydytojai dirba be seselių, bet ši gydytoja suspėja ne tik apžiūrą atlikti ar receptą išrašyti, bet ir paklausti:,, Kaip gyveni, kaip šeimyna, darbas, nuotaika ,,.Tai tikra Šeimos Gydytoja. Nėra

  • protinga ir graži tokio būti negali

  • Puiki gydytoja, kreipiuosi bet kuriuo metu ir del bet kokios iskilusios sveikatos problemos. Svelni, maloni, isklauso kiekviena skunda, jeigu truksta kazkokios informacijos, netingi pasidometi, net jei tai priklausytu kitos specializacijos gydytojui.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Laimutė Bilkevičienė?

Laimutė Bilkevičienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-09030. Licencija galioja nuo 2007-01-23.

Kaip žmonės vertina Laimutės Bilkevičienės darbą?

8 žmonės įvertino Laimutę Bilkevičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.