Kęstutis Kavaliauskas

5 (24 įvertinimai)

Apie Kęstutį Kavaliauską

Kęstutis Kavaliauskas turi Gydytojo odontologo licenciją. Kęstučio Kavaliausko licencijos numeris yra OPL-02342, licencija išduota 2007-09-05.

Kęstučio Kavaliausko licencijos

Kęstutis Kavaliauskas turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-07713
Spaudo Nr.: 11638
Įsakymo data: 2005-12-19
Gydytojas odontologas
Licencijos Nr.: OPL-02342
Spaudo Nr.: OD004345
Įsakymo data: 2007-09-05

Atsiliepimai ir įvertinimai (24) 5

 • Uzskaitau gydytoja teigiamai. Paprastai bendraujantis, paaiskinantis, rupinasi.

 • Profesionalumas,žmoniškumas,mokėjimas bendrauti.Ačiū už galimybę gyventi.

 • už galimybę gyventi nepatogu duoti pinigus

 • labai rupestingas,nuosirdus.

 • Su didžiausia pagarba esu dėkinga šiam chirurgui už profesionalų gydymą, patarimus, už tai, kad šiandien galiu džiaugtis gyvenimu. Būkit laimingas, kai skausmą malšint Švelniais savo pirštais, protu ir širdim, Kai gyvybės saulę žmogui sugrąžinat, iš mirties jį keliat dienom ir naktim. V.N.

 • Nuostabus zmogus, specialistas, profesionalas auksto lygio. Kantriai bendrauja su pacijentais, is savo puses daro maksimuma, kad zmogus pasveiktu. Linkiu jam sveikatos. nera

 • labai dziaugiuso,kad sioje klinikoje yra tokiu sauniu specialistu kaip Kestutis Kavaliauskas,esu labai patenkinta sio specialisto darbu.

 • Labai rupestingas, atsakingai ziurintis i savo darba.

 • Puikus gydytojas, chirurgas, mokytojas. Su visa pagarba.

 • Puikus specialistas. Didelis aciu uz pagalba.

 • Neveltui Kęstutis Kavaliauskas yra gavęs metų gydytojo titulą. Labai stengiasi dėl paciento, dėl jo gerovės ir sveikatos. Viską išsamiai paaiškina prieš ir po operacijos. Labai džiaugiuosi kad likimas suvedė su šiuo profesionaliu gydytoju, kuris savo darbą atlieka maksimaliai ir paneigia išvadas, kad Kauno gydytojai gydo tik už didelius pinigus.

 • Tai doras, sąžiningas,pareigingas,kuriam niekada nestinga nuoširdumo ir žmogiškumo.Jo žodžiai - patys geriausi ir stipriausi vaistai, kuriuos vartoja ligoniai.Tai -gydytojas nuo Dievo.Mes džiaugiamės, kad Jūs esate.Medicinos darbuotojų dienos proga linkim Jums stiprios sveikatos ir gražaus pavasario...

 • Gydytojas atsakingas ,rūpestingas ,nuoširdus ir sąžiningas. Rekomenduoju

 • Labai nuostabus gydytojas. Paslaugus, nuoširdžiai bendraujantis, viską paaiškinantis. Esu jam be galo dėkinga.

 • Labai seniai operavo. Ačiū. labai mažai teko bendrauti, išpjovė skydlaukę ir viso gero

 • Puikus gydytojas, profesionalus ir šiltas žmogus. Ačiū!

 • puikus daktaras,geras specelistas,nuosirdziai bendraujantis,geras mokytojas rajonu daktarams ,galima ji vadinti ir Dievu.

 • Gydytojas iš didžiosios raidės. Žmogus turintis didelę širdį. Atsiliepė telefonu bet kuriuo metu. Konsultavo, išklausė, patarė. Padėjo kuo švelniausiai išlydėti mamytę anapilin... Ačiū, GYDYTOJAU!

 • Gydytojas labai atsakingai atlieka savo pareigas nežiūrėdamas pacientui į kišenę.

 • Labai patenkinta gydytojo darbu.

 • Puikus gydytojas! Nors ne jis mane operavo taciau po operacijos kasdien po kelis kartus lanke, kalbino, domejosi. Geresnio gydytojo neteko sutikti.

 • Puikus chirurgas. Operavo mamą. Pašalino skrandį, kurį buvo apėmęs vėžinis darinys. Rūpinosi visokeriopai. Po gydymo susisiekė su sanatorijos vadovybe. Džiaugiuosi rūpestingu gerb. Kęstučio Kavaliausko darbu. Tai atsidavęs, pasišventęs medikas.

 • Nuostabus gydytojas ,tokių Lietuvoje tikriausiai mažuma

 • Buvau nusprendusi operuotis pas kita gydytoja profesoriu ir t,t, bet kadangi esu didele baile ,nors reikejo operuoti tulzi , turiu dar daug visokiu ligu tai bijojau komplikaciju ir atideliojau operacija ,kol istiko umus kasos uzdegimas, likimas taip patvarke kad kreipiausi i gyd. K. Kavaliauska , galiu pasakyti kaip sakoma yra gydytojai nuo dievo sis posakis tinka siam gydytojui, REKOMENDUOJU..SU PAGARBA GRAZINA.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Kęstutis Kavaliauskas?

Kęstutis Kavaliauskas turi Gydytojo odontologo licenciją. Licencijos Nr. OPL-02342. Licencija galioja nuo 2007-09-05.

Kaip žmonės vertina Kęstučio Kavaliausko darbą?

24 žmonės įvertino Kęstutį Kavaliauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Gydytojai odontologai

Gydytojai odontologai diagnozuoja ligas, traumas ir netaisyklingą dantų, burnos, žandikaulių ir atitinkamų audinių išsivystymą, juos gydo ir vykdo jų profilaktiką taikydami šiuolaikinės odontologijos principus ir procedūras. Jie naudoja įvairius specializuotus diagnostinius, chirurginius ir kitus metodus, skirtus burnos sveikatai palaikyti ir atkurti. Atliekamos užduotys: (a) dantų ir atitinkamų burnos ir žandikaulių ligų, pažeidimų, nukrypimų nuo normos ir netaisyklingo išsivystymo diagnozė naudojant tokius įvairius metodus, kaip rentgenografija, seilių tyrimai ir ligos istorijos; (b) profilaktinės burnos sveikatos priežiūros, pavyzdžiui, dantenų gydymo, dantų padengimo fluoridu, paslaugų teikimo, burnos sveikatos priežiūra; (c) anestetikų, skirtų paciento per procedūras jaučiamam skausmui malšinti, naudojimas; (d) vaistų nuo po procedūrų jaučiamo skausmo skyrimas; (e) tokios atkuriamosios burnos priežiūros, kaip implantai, dantų karūnėlės ir tiltiniai protezai, teikimas, ortodontija ir pažeistų bei sugedusių dantų taisymas; (f ) tokių chirurginių operacijų, kaip dantų rovimas, audinių biopsija, atlikimas ir ortodontinis gydymas; (g) paciento žandikaulių ir dantų matavimas ir spaudinių ėmimas, siekiant nustatyti dantų protezų formą ir dydį; (h) tokių dantų protezavimo priemonių, kaip išrauto danties tarpo fiksatoriai, tiltiniai protezai ir dantų protezai, projektavimas, gamyba ir įstatymas, arba gamybos instrukcijų ar nurodymų dantų protezų technikams išrašymas; (i) burnos funkcijos atkūrimas išimamais ir fiksuotaisiais dantų protezais; (j) pagalba diagnozuojant bendrojo pobūdžio ligas, pasireiškiančias burnoje, pavyzdžiui, diabetą; (k) pacientų ir jų šeimų švietimas burnos higienos, mitybos ir kitų priemonių, skirtų pasirūpinti burnos sveikata, klausimais; (l) burnos higienistų, gydytojų odontologų padėjėjų ir kitų darbuotojų priežiūra.