Kęstutis Jacunskas

5 (11 įvertinimų)

Apie Kęstutį Jacunską

Kęstutis Jacunskas turi Šeimos gydytojo licenciją. Kęstučio Jacunsko licencijos numeris yra MPL-10023, licencija išduota 2007-10-08.

Atsiliepimai ir įvertinimai (11) 5

 • tai pats nuostabiauses medikas,dažnai tenka lankytis,pagalba visalaika suteikiama,visalaika paaiškina,ačiu jums

 • Puikus, malonus gydytojas.

 • Gana paprasta negalavima nustate akimirksniu. Neuztruko ir sugipsuoti. Buvau pirmas eileje. Atvykau pusvalndi iki darbo pradzios. Gydytojas velavo daugiau kaip puse valandos tai laukti teko daugiau nei valanda. Galejo paskambinti laiku atejusiai slaugytojai, kad perspetu pacientus kuriu jau buvo susirinke nemazas burelis del gal ir pagristo velavimo. Atvykes neatsiprase. Paskui dar uzsoko pries akis saviski atsivedusi kita poliklinikos darbuotoja. Gydytojas eiles gadinimui nepriestaravo. Pirmenybe ir didesni demesi teikia jaunoms ir seksualioms pacientems. Zodziu bendra Anyksciu poliklinikos beda - baisus neorganizuotumas ir disciplinos nebuvimas.

 • Gerai savo darbą išmanantis gydytojas

 • Labai nuostabus gydytojas,atidus,paprastas.sekmes jam darbe.

 • puikus zmogus,labai rupestingas ,visada linksmas,jai visi tokie gyditojai butu gera butu sirgti:)

 • Taip darbui atsidavusio zmogaus dar neteko matyti. Pacientai lieka patenkinti jo darbu, randa kalba su bet kokio amziaus pacientu, visada smaikstus ir pasitempes darbo vietoje. Teorines zinias puikiai taiko praktikoje.

 • nuostabus,demesingas zmogus

 • Visada linksmas, mandagus. Neišvarys, jei ir darbo laikas pasibaigęs. Kiek teko susidurti - geras specialistas. Gyvos eilės laikymąsis kartais ir "nervuoja"...

 • Mandagus draugiskas ir rupestingas. turintis humoro jausma, mokantis bendrauti su pacientu

 • Nepaprastai atsidavęs savo darbui gydytojas, labai malonus, rūpestingas, puikiai bendraujantis, linksmas. zmones priimami ne is eiles, chaosiskai..............................

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Kęstutis Jacunskas?

Kęstutis Jacunskas turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10023. Licencija galioja nuo 2007-10-08.

Kaip žmonės vertina Kęstučio Jacunsko darbą?

11 žmonių įvertino Kęstutį Jacunską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.