Justina Skruodytė

4.6 (10 įvertinimų)

Apie Justiną Skruodytę

Justina Skruodytė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Justinos Skruodytės licencijos numeris yra MPL-23499, licencija išduota 2018-08-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 4.6

  • Labai profesionali specialiste,dėmesinga Dariau viršutinių vokų operacija,viskas puikiai padaryta .Rekomenduoju visiems.Esu labai dėkinga !

  • Puiki, profesionali gydytoja. Atliko abiejų akių vokų šaltojo miežio operacijas. Viskas puikiai užgijo. Esu labai dėkinga už pagalbą!

  • Puiki gydytoja, rekomenduoju visiems. Įsigilino į problemą, patarė kaip specialistė ir iš žmogiškos pusės. Esant poreikiui rinkčiausi tik šią gydytoją.

  • Atvykau šaltojo miežio operacijai, gydytoja nuostabi, atidi, maloni, profesionali, viską smulkiai aiškino, esu bailė, tirtejau iš streso, bet ji buvo tokia kantri, miela, galvojau, kad tokių gydytojų nebūna jau, bet kaip smagu, kad klydau, pasirodo yra ir profesionalių ir mielų, išmanančių ir savo darbą, ir suprantančių stresuojantį paciantą! Superinė!

  • Į gydytoją kreipėsi mama. Jos prašymu perduodu puikų įvertinimą gydytojai už profesionalumą, supratingumą ir malonų bendravimą. Ačiū.

  • Puiki, maloni gydytoja, labai atsakingai rūpinasi pacientais. Išsamiai viską paaiškino. Kad tik daugiau būtų tokių gydytojų!

  • Labai šauni gydytoja, išsamiai ištyrė ir viską paaiškino. Ir šiaip tokia visai nieko "mirkt mirkt" :D

  • Nepaprastai maloni ir dėmesinga gydytoja. Galėtų būti sektinu pavyzdžiu ir daugeliui vyresnių gydytojų.

  • 10 balų

  • nerekomenduoju kitiems, Vilnius

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Justina Skruodytė?

Justina Skruodytė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23499. Licencija galioja nuo 2018-08-10.

Kaip žmonės vertina Justinos Skruodytės darbą?

10 žmonių įvertino Justiną Skruodytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.6/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.