Justina Šeputienė

5 (10 įvertinimų)

Apie Justiną Šeputienę

Justina Šeputienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Justinos Šeputienės licencijos numeris yra MPL-20094, licencija išduota 2015-06-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 5

  • Nuostabi , profesionali , maloniai bendraujanti , išklausanti GYDYTOJA . Nuoširdus AČIŪ už paskirtą veiksmingą gydymą.

  • Per ilgametę savo ligos istoriją pirmą kartą sutikau gydytoją , kuri tikrai norėjo man padėti įveikti ligą. Būtent tokiems gydytojams mes turime ploti ne tik per pandemijas, bet ir kasdien. Pagarba ,kaip profesionalui ir kaip asmenybei!!!

  • Gera daktare,isklause ,padare tyrimus,viska paaiskino ape diagnoze,labai rupestinga,labai malonu bendrauti,Aciu jums kad esate!

  • Labai šauni ir šilta gydytoja, kuri matosi, kad myli savo darbą - turi didelį bagažą žinių savo ir koreliuojančiose medicinos srityse bei rūpinasi pacientais. Per kelis vizitus tiksliai nustatė mano problemą bei nukreipė tinkama kryptimi.

  • Esu labai dėkingas, REKOMENDUOJU!

  • Labai puiki ir rūpestinga gydytoja.Idėmiai išklauso, išsiaiškina negalavimus, puikiai atliko echoskopinę ir endoskopinę apžiūrą. Skyrė veiksmingą gydymą. Labai ačiū ! Sėkmės

  • Jauna, nuoširdi, atidi gydytoja.

  • Kaip džiaugiuosi patekusi šiai nuostabiai gydytojai į rankas. Ji tikra profesionalė, puikiai nustatė negalavimų priežastį, greitai ir švelniai atliko endoskopiją, viską išaiškino apie ligą ir jos gydymą, atsakė į visus klausimus. Rekomenduoju!

  • Labai gera specialistė. Nuodugniai paaiškino situaciją, paskyrė gydymą, davė rekomendacijas kaip elgtis toliau. Labai šiltas ir malonus žmogus.

  • Lankantis jos konsultacijose jaučiames atėję pas tikrą gydytoją - ji labai atydžiai, profisionaliai apžūrėjo mano tetą, atliko visus reikalingus tyrimus,nustatė ligą-paskyrė gydymą. Jos paaiškinimai labai aiškus, išsamūs, suprantami. Bendraujant niekada neteko pajusti, kad esame nelaukti klientai tik užimantys daktarės laiką.Labai ačiū gydytojai.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Justina Šeputienė?

Justina Šeputienė turi Gydytojo gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-20094. Licencija galioja nuo 2015-06-29.

Kaip žmonės vertina Justinos Šeputienės darbą?

10 žmonių įvertino Justiną Šeputienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.