Apie Justą Žilinską

Justas Žilinskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Justo Žilinsko licencijos numeris yra MPL-23871, licencija išduota 2019-07-02.

Justo Žilinsko licencijos

Justas Žilinskas turi šias licencijas:

Abdominalinės chirurgijos gydytojas
Licencijos Nr.: MPL-23871
Spaudo Nr.: 32933
Įsakymo data: 2019-07-02
Gydytojas chirurgas
Licencijos Nr.: MPL-24127
Spaudo Nr.: 32933
Įsakymo data: 2019-07-10

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 5

 • Dėkoju gydytojui už atlikta tūlžies pūslės šalinimo operacija, puikus kaip žmogus ir specelistas savo srities, rekomenduoju

 • Ačiū Gydytojui už atliktą pilvo išvaržos operaciją.

 • Nuoširdi padėka Gydytojui profesionalui Justui Žilinskui už greitai ištirta ir nustatyta liga, vėliau atlikta žarnyno operacija, bet ir parodyta dėmesį bei rūpestinguma po atliktos operacijos tiek paciantui tiek šeimos nariams. Linkiu, kad nuoširdumas ir empatija ir toliau lydėtu Gydytoja jo tolimesniame karjeros kelyje. Nuoširdus Ačiū. R.B artimieji

 • Puikus gydytojas, kuris ypač gilinasi ir rūpinasi savo pacientais. Nenumojo ranka ir po operacijos, rūpinosi, paskyrė papildomų tyrimų, ištikus bėdoms. Manau, kad tokie žmonės yra mūsų visų ateitis ir viltis. Rekomenduoju.

 • Nuoširdi padėka Gydytojui profesionalui: ne tik už atliktà sudètingà žarnyno operacijà, bet ir parodytà dėmesį bei rūpestingumà sunkiu gyvenimo etapu; Linkiu, kad nuoširdumas ir empatija ir toliau lydėtú Gydytojà jo tolimesniame karjeros kelyje. AČIŪ

 • Didžiausia pagarba šiam nuostabiam medikui, Justui Žilinskui. Nuostabus ir atsidavęs gydytojas,savo darbui. Didžiausią AČIŪ Jam tariu. Ir didžiausią pagarbą ir dėkingumą jam jaučiu. Dėkoja, Reda Dabkienė ????

 • Nuoširdus ačiū gydytojui J. Žilinskui ir jo komandai už puikiai pavykusią apendikso šalinimo operaciją. Malonus ir profesionalus gydytojas. Dėkoja R. Mačiulis.

 • Labai malonus gydytojas.

 • Gražiai išoperavo pakitusį apgamą, viską išsamiai paaiškino, patys geriausi atsiliepimai

 • Nuostabus, malonus, profesionalus gydytojas, 2020-02-06 net naktį ėmėsi operuoti, nes problemų tikrai būta rimtų, net Klaipėdos universitetinė bijojo operuoti. Esu labai dėkinga ir džiaugiuosi, kad mūsų šalyje yra jaunų specialistų. AČIŪŪŪŪŪŪŪ

 • Nuostabus gydytojas. Sunku ir patikėti, kad pagaliau gydytojais tapo ta karta, kuri rūpinsis ir globos ligonius nuoširdžiai.

 • Labai geras gydytojas labai malonus. Viska parodo ir paaiskina. Labai dziaugiuos sutikus toki gera specialista aciu ir tikrai rekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Justas Žilinskas?

Justas Žilinskas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-23871. Licencija galioja nuo 2019-07-02.

Kaip žmonės vertina Justo Žilinsko darbą?

12 žmonių įvertino Justą Žilinską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.