Jurga Baikauskienė

5 (4 įvertinimai)

Apie Jurgą Baikauskienę

Jurga Baikauskienė turi Medicinos gydytojo licenciją. Jurgos Baikauskienės licencijos numeris yra MPL-21822, licencija išduota 2017-04-19.

Jurgos Baikauskienės licencijos

Jurga Baikauskienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-02540
Spaudo Nr.: 20887
Įsakymo data: 2004-10-21
Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-21822
Spaudo Nr.: 20887
Įsakymo data: 2017-04-19

Atsiliepimai ir įvertinimai (4) 5

  • Kaip šeimos gydytoja tikrai išmananti savo darbą. Rūpestinga, nukreipianti pacienta reikiama kryptim, pataria pas kokį specialistą kur geriau kreiptis. Niekada is jos neišgirdau, kad nežinia ka daryti. Siunčia į visus reikiamus tyrimus, nevilkina, paraso greita siuntima. Ligos priežastį ištirti siunčia nuo paties blogiausio kas gali būti. Siunčia visiems reikalingiems tyrimams iš karto, nelaukiant eiliškumo (mūsų atveju: bekraujo ir šlapimo tyrimo atsakymo nusiuntė į echoskopiją). Supranta pacientą iš pusės žodžio. Kad daugiau tokių gydytojų! Ačiū! P.S. Laborantes visos labai malonios. Jau minetos registratores-administratores tikrai nelaukia pacientu. Jaunute registratore nenusiteikusi bendrauti ir teikti informacija. Kai paskambini paprasciausiai uzsirasyt pas gydytoja, tai ji kalba tokiu tonu lyg sakytu - ko tu cia nori. Tai trikdo, nemalonu.

  • Ačiū rūpestingai gydytojai, kruopščiai sekusiai vaiko ligą ir šauniai natūraliai padėjusiai jam psveikti.

  • Gera gydytoja, sekmes

  • labai pareiginga, rupestinga, profesionali

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jurga Baikauskienė?

Jurga Baikauskienė turi Medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-21822. Licencija galioja nuo 2017-04-19.

Kaip žmonės vertina Jurgos Baikauskienės darbą?

4 žmonės įvertino Jurgą Baikauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.