Jūratė Tranelienė

5 (10 įvertinimų)

Apie Jūratę Tranelienę

Jūratė Tranelienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Jūratės Tranelienės licencijos numeris yra MPL-12157, licencija išduota 2009-01-19.

Atsiliepimai ir įvertinimai (10) 5

  • Puiki pediatrė - profesionali, atidi, konkreti ir intelektuali. Malonu bendrauti.

  • Tik teigiami atsiliepimai. Tai - Gydytoja iš didžiosios raidės. Puikus specialistas ir nuostabus žmogus. Labai džiaugiuosi, kad gydomės pas ją. Sveikatos Jums, gydytoja, ir stiprybės.

  • Nuostabi gydytoja, uzaugino mane ir man du vaikus, dabar gydo visa musu seima. Didelis aciu gydytojai.

  • Labai gera gydytoja kai ji atostogauja nera pas ka kreiptis nes Prienuose tik ja viena pripazystu

  • tai specialiste su labai dideliu ziniu bagazu.Nera medicinines srities kurios ji neismanytu.Isaugino jau ne viena pacientu karta. Visiskai ja pasitikiu.

  • Labai dėmesinga, nuoširdi ir kompetetinga gydytoja.

  • Ši gydytoja gydo mane nuo pat gimimo. Labai gera gydytoja, nuoširdi, globėjiška.

  • puiki gydytoja rūpestinga maloni

  • Be galo nuoširdi ir motiniška gydytoja. Tokie ir turetu buti pediatrai. Pati užaugau su sia gydytoja ir savo kudikeli jai be jokiu abejoniu patikiu

  • Puikus specialistas. Akivaizdu, jog gydytoja turi daug profesinės patirties. Visiskai ja pasitikiu.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jūratė Tranelienė?

Jūratė Tranelienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-12157. Licencija galioja nuo 2009-01-19.

Kaip žmonės vertina Jūratės Tranelienės darbą?

10 žmonių įvertino Jūratę Tranelienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.