Jūratė Radvilavičienė

Apie Jūratę Radvilavičienę

Jūratė Radvilavičienė turi Gydytojo vaikų gastroenterologo licenciją. Jūratės Radvilavičienės licencijos numeris yra MPL-11074, licencija išduota 2008-06-30.

Jūratės Radvilavičienės licencijos

Jūratė Radvilavičienė turi šias licencijas:

Vaikų ligų gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-14887
Spaudo Nr.: 14022
Įsakymo data: 2009-06-03
Gydytoja vaikų gastroenterologė
Licencijos Nr.: MPL-11074
Spaudo Nr.: 14022
Įsakymo data: 2008-06-30

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 5

  • Labai gera, miela, maloni gydytoja. Viską konkrečiai išaiškina, rūpinasi mažaisiai ligoniukais. Labai šaunus visas personalas, puiki priežiūra.

  • Tiesiog nuostabi gydytoja. Ačiū Jums už suteiktą pagalbą, išsamią informaciją apie ligą bei puikų bendravimą. Jūs esate pavyzdys visiems gydytojams. Kuo didžiausios sėkmės!

  • Nuostabi, atidi, rūpėstinga gydytoja. Viską nuosekliai paaiškina. Ačiū jai!

  • Profesionali gydytoja, maloni, konkreti.

  • Labai rūpestinga gydytoja. Gulėjom vaiku gastroentereologijos skyriuje i ji mus prižiūrėjo. Labai išsamiai viska paaiškina, greit reaguoja į ligos pasikeitimus. NOrs ligos mus kelios kankino, bet buvau visiskai rami, nes jautėsi tiek profesionalumas, tiek rūpestingumas. Labai jai esu dėkinga.

  • Ši gydytoja mano dukryte rūpinosi, kai gulėjome kauno 2ligonines vaiku infekciniam skyriuje. atvaziavom del temperaturos, rado ausyciu uzdegima..paskui dar kitu ligu. bet mane suzavejo gyytojos rupestingumas, issamumas. jauciaus visiskai rami, pasitikejau gydytoja visu 100%, nes viskas budavo skiriama laiku, tai kas reik, apgalvotai, pagristai, logiskai. zodziu nuostai gydytoja!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jūratė Radvilavičienė?

Jūratė Radvilavičienė turi Gydytojo vaikų gastroenterologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11074. Licencija galioja nuo 2008-06-30.

Kaip žmonės vertina Jūratės Radvilavičienės darbą?

6 žmonės įvertino Jūratę Radvilavičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.