Jūratė Pelegrimaitė

5 (20 įvertinimų)

Apie Jūratę Pelegrimaitę

Jūratė Pelegrimaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Jūratės Pelegrimaitės licencijos numeris yra MPL-01979, licencija išduota 2004-10-11.

Atsiliepimai ir įvertinimai (20) 5

 • nuostabi gyditoja,isklauso,neskuba, malonu pas ja nueiti.

 • Gaila kad išėjo iš Panevėžio poliklinikos

 • profesionali, atsižvelgia į žmogaus asmenines savybes, teisingai diagnozuoja ligą, kruopščiai tiria, apžiūri

 • puiki specialistė ir atidi pacientams

 • Kad visi daktarai tokie būtų!

 • labai puiki gydytoja. labai rupestinga. visada paasikina apie sveikatos bukle, atsako i pateikiamus klausimus. Taip pat puikus bendravimo igudziai, bendravimo psichologija.visada is jos galima sulaukti greitos reakcijos i sudetingesne liga, paaiskinimu, bei dazniausiai efektyvaus gygymo

 • Gydytoja labai puiki, tikra profesionalė, gal kiek rūstoka.

 • sauni gydytoja, verta pasitikejimo

 • puiki gydytoja

 • Labai gera profesionali gydytoja,be galo rūpestinga,išsamiai apžiūri kiekvieno apsilnkymo metu.

 • Labai rūpestinga ir nuoširdi

 • labai puiki gydytoja. labai rupestinga. visada paaskina apie sveikatos bukle, atsako i pateikiamus klausimus. Taip pat puikus bendravimo igudziai, bendravimo psichologija.visada is jos galima sulaukti greitos reakcijos i sudetingesne liga, paaiskinimu, bei dazniausiai efektyvaus gygymo.Nuostabi gydytoja,kad visos tokios butu!

 • puiki specialistė,nuostabus žmogus

 • Nors ne mano gydytoja,bet priimė mane kai mano gydytojai atrodė geri tyrimų atsakymai,nors buvo blogi.Ačiū šiai gydytojai,jos dėka šiandien esu sveika.Net sunku patikėti,kad dar yra tokių rūpestingų gydytojų.Gydytoja verta pagarbos.Dar kartą ačiū.

 • Nuostabi gydytoja! Maloni, rūpestinga ir puiki savo profesijos specialistė.Abejoti neverta - ligas diagnozuoja tiksliai.:)

 • Gyd.Pelegrimaite-vertinga iskasena.siais laikais tokiu zmoniu ir gydytoju kaip ji mazai tebera.ACIU JUMS,KAD ESATE.

 • Labai dziaugiuosi kad esu sios puikios Gydytojos (vertos is didziosios raides )paciente .Aciu kad jus esate

 • lABAI RŪPESTINGA, VISAS DĖMESYS PRIĖMIMO METU TIK LIGONIUI

 • kaip zmogus gerai isklauso ir pataria,bet vaistus raso tik pacius brangiausius. prie kabineto tenka prasedeti 2-3val.,o uzsiregistruoti pries du menesius,nes talonu nera,nors prie kabineto kartais nebuna nei vieno zmogaus.

 • auksciausia klase

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jūratė Pelegrimaitė?

Jūratė Pelegrimaitė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-01979. Licencija galioja nuo 2004-10-11.

Kaip žmonės vertina Jūratės Pelegrimaitės darbą?

20 žmonių įvertino Jūratę Pelegrimaitę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.