Julius Ališauskas

5 (9 įvertinimai)

Apie Julius Ališauską

Julius Ališauskas turi Šeimos gydytojo licenciją. Juliaus Ališausko licencijos numeris yra MPL-22830, licencija išduota 2018-06-28.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Ačiū, puikus gydytojas, išmintingas, kalba ir sprendžia argumentuotai, labai žmogiškas ir jautrus.

  • Labai tolerantiškas ir šiuolaikiškas gydytojas. Visada priimdavo ne darbo metu tiek mane,tiek mano dukrytę. Visada pakosultuodavo ir puikiai elgėsi su mažu vaikučiu. Gaila kad paliko mūsų gydymo įstaigą, labai Jūsų pasigesim

  • Tikrai puikus šeimos gydytojas ir nuostabi seselė Regina. Visa šeima registruota pas juos ir labai tuo džiaugiamės. Konkretus, reaguoja į visas iškilusias problemas, visada gali pasitarti, domisi pacientu ir pasiteirauja apie savijautą. Moka gražiai bendrauti su vaikais, kas ypatingai svarbu su mažyliais. Tiek Julius, tiek Regina tikri savo srities profesionalai, dirbantys iš pašaukimo❤ Taigi tikrai rekomenduoju!

  • Šis gydytojas yra mūsų šeimos gydytojas, kurį atrado vyras. Jo šeimos gydytoja per vieną iš apsilankymų sirgo ir negalėjo priimti, tad buvo nukreiptas pas gyd. Ališauską. Gydytojas buvo labai profesionalus, tikslus ir ėmė išsamiai tirti kodėl negalavimai yra. Tad vos gimusį sūnų užrašėm pas šį gydytoją ir vyras pas jį persirašė, ir aš pati iš kitos poliklinikos persirašiau. Tai yra geriausias šeimos gydytojas pas kokį man yra tekę lankytis: domisi savo pacientais, išsamiai tiria, visada perskambina pasiteirauti kaip negalavimai, domisi pokyčiais ir naujausiais tyrimais, išsamiai pakonsultuoja, visada pasiteirauja ar nėra papildomų klausimų. Labai rekomenduoju!

  • Labai geras ir rūpestingas gydytojas.

  • Nerealus gydytojas! Labai rekomenduoju :)

  • Malonus, dėmesingas, kvalifikuotas jaunas daktaras

  • Labai vertinu šitą gydytoją už tiksliumą(užduoda konrečius klausimus daug nekalba), už tai, kad bereikalo vaisų nerašo ir jų nereklamuoja, o įsigiliną į problemą ir įsitikiną ar jų tikrai reikia. Šis gydytojas prižiūrėjo mane nėštumo metu, visada atsakydavo į man rūpimus klausimus, o jei pilnai atsakymo nežinodavo nusiųsdavo pas tos srities specelistą, jei tai būdavo svarbu. Jei tyrimai būdavo blogi visada paskambindavo ir pranešdavo, pasiteiraudavo, kaip jaučiuosi ir pakonsultuodavo telefonu. Stengdavosi užrašyti tokiu laiku, kad aplink nebūtų sergančiųjų, nes kaip neščiąjai tekdavo lankytis tyrimams kas mėnesį. Turiu tik vieną pastabą, neatidžiai užpildydavo nėščiosios kortelę, užmiršdavo įrašyti atliktų tyrimų rezultatus, bet manau, kad tai smulkmena ir laikui bėgant tai pasitaisys. Vertinu, kaip puikų gydytoją.

  • Dėmesingas gydytojas, labai gilinasi, išsamiai atsakė į visus klausimus. super

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Julius Ališauskas?

Julius Ališauskas turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22830. Licencija galioja nuo 2018-06-28.

Kaip žmonės vertina Juliaus Ališausko darbą?

9 žmonės įvertino Julius Ališauską. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.