Julija Lisicova

2.7 (7 įvertinimai)

Apie Juliją Lisicovą

Julija Lisicova turi Medicinos gydytojo licenciją. Julijos Lisicovos licencijos numeris yra MPL-19482, licencija išduota 2014-07-08.

Julijos Lisicovos licencijos

Julija Lisicova turi šias licencijas:

Medicinos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-19482
Spaudo Nr.: 32860
Įsakymo data: 2014-07-08
Gydytoja oftalmologė
Licencijos Nr.: MPL-21886
Spaudo Nr.: 32860
Įsakymo data: 2017-06-27

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 2.7

  • Po operacijos , kurią atliko Kauno skyriaus medikai, pas šią gydytoją buvo tęsiamas pooperacinis gydymas-stebėjimas. Lankiausi jau keletą kartų .Rašau atsiliepimą nesuprasdama , kuom galėjo neįtikti ši jauna, bet profesionali gydytoja anksčiau rašiusiems atsiliepimus pacientams.? Manau, kad kaltas "mėnulis " arba pačių žmonių nepakantumas ir kultūra. Rami, konkreti, paprastai, suprantamai apibūdino esamą mano situaciją, paaiškino kas yra, kas gali būti ir kaip elgtis kokiu atveju. Atsakė į visus mano užduotus klausimus "ir ką daryti ir kas tai galėtų būti ir ar tai gali būti dėl to ar ko kito". Jokios įtampos, jokio streso. Tikrai pasitikiu ir rekomenduoju ją didžiausios sėkmės linkėdama.

  • Profesionaliai dirbanti medikė, nustebino gydytojos betarpiškas, malonus bendravimas su pacientais. Detaliai įvertino situaciją, maloniai atsakė į klausimus. Gydytoją vertinu labai puikiai! :)

  • Gydytoja puiki, kultūringa ir išsilavinusi. Puikiai viską paaiškino prieš operaciją. Bendravo maloniai, mandagiai ir profesionaliai. Rekomenduoju operuotis tik pas ją.

  • Niekam nerekomenduočiau tokios gydytojos. Nepakankamai aiškiai nurodo pooperacinio periodo eigą. Atsisako kalbėti ar paaiškinti dėl rūpimų klausimų įvykus komplikacijai. Absoliutus empatijos nebuvimas. Paciento komplikacija = paciento problema. Privačiose klinikose turėtų dirbti labiau kompetetingi profesionalai. Kiek teko susidurti - visas Lirema Klaipėdos kolektyvas ypatingai stinga kompetencijos.

  • Nerekomenduoju. Nemoka bendrauti, neatsako į Paciento klausimus, pasako, kad reikalingi papildomi tyrimai, bet ju nepaskiria!!!! labai grubi ir nemandagi, trūksta patirties, abejoju, jos kaip daktarės kompetencija, matosi, kad nemėgsta savo darbo, pasirinko netinkamą profesija, labiau tiktu dirbti kalėjimo prižiūrėtoja. Mums buvo šokas, kad ji dirba privačioje klinikoje. Po vizito pas ja, prisiminem ir pasijautem, kad grįžome į tarybiniu laiku poliklinika.

  • Labai grubi, nemandagi gydytoja. Matosi elementarios kultūros stoka ar spraga auklėjime. Pati yra rusakalbė ir Liremos puslapyje parašyta kad gali bendrauti rusų, bei anglų kalbomis, tačiau pricipingai to nedarė, nors mano mamai būtų lengviau susikalbėti rusiškai. Nustatė vienos akies kataraktą ir po apžiūros buvo jos klausymas : -Ką operuosim? Labai pasigailėjau kad manęs ten nebuvo. Būčiau jai uždavusi klausymą: -Ką jus darote vietoje kur reikia gydyti žmonės ir kultūringai bendrauti su jais? Tokiai "gydytojai" vieta Maximoje miesos skyriuje.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Julija Lisicova?

Julija Lisicova turi Medicinos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-19482. Licencija galioja nuo 2014-07-08.

Kaip žmonės vertina Julijos Lisicovos darbą?

7 žmonės įvertino Juliją Lisicovą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 2.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.