Jonas Kretkovskis

3.2 (9 įvertinimai)

Apie Joną Kretkovskį

Jonas Kretkovskis turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Jono Kretkovskio licencijos numeris yra MPL-08198, licencija išduota 2006-06-16.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 3.2

  • Esu 68 amžiaus pacientas, kuris kreipėsi pagalbos pas gyd. Kretkovskį. Pirmą kartą gyvenime sutikau tokį gydytoją, pas kurį niekam nelinkiu patekti. Arogancija, nemandagumas, pacientų netoleravimas, žodžiu niekam nerekomenduoju. Vargšė ta sesutė su juo dirbanti.

  • Kamavo akies liga ilgą laiką, po apsilankymo ir paskirto gydymo, pradėjo gerėti iš karto! Rekomendacijos

  • Daktaras Jonas Kretkovskis ne tik geras akiu gydytojas, bet ir nuosirdus, tolerantiskas zmogus. Turintis gera humoro gislele, artimai ir atvirai bendraujantis su ligoniais. Neteko gyvenime sutikti tokio kito nuosirdaus daktaro. Aciu, Jums daktare uz suteikta operatyvia pagalba ir savalaiki gydyma. Svenciu proga, gerbiamas daktare, Jums linkiu visokeriopos laimes, sveikatos, siandien, rytoj ir visados.

  • Jaroslavas, Ignalina

  • Gydytojas labai atidus ir korektiškas. Didelis dėkui!

  • buvau pirma karta gydytojas patiko kaip spacialistas buvo korektiskas atidus

  • Papuoliau nuvykusi gauti pagalbos į priėmimą. Ypatingai nemalonus ir arogantiškas, bendravo "iš aukšto", kad jaučiausi lyg šiukšlelė ar kažką blogo padariusi. Išvykau su labai blogu jausmu ir niekaip negaliu suprasti kodėl tokie asmenys dirba su žmonėmis. Nerekomenduoju niekam,

  • Nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai ir neatsakė į rūpimus klausimus.

  • Įpatingai nemalonus, arogantiškas, šis žmogus neturėtų dirbti su pacientais.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jonas Kretkovskis?

Jonas Kretkovskis turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08198. Licencija galioja nuo 2006-06-16.

Kaip žmonės vertina Jono Kretkovskio darbą?

9 žmonės įvertino Joną Kretkovskį. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.