Jolanta Bendorienė

5 (6 įvertinimai)

Apie Jolantą Bendorienę

Jolanta Bendorienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Jolantos Bendorienės licencijos numeris yra MPL-08220, licencija išduota 2006-06-23.

Atsiliepimai ir įvertinimai (6) 5

  • Vienintelė gydytoja, kuri po daugiau nei 20 m. vis greitėjančio ligos progreso priežasties paieškų, užvedė ant kelio savo įžvalgomis. Vienintelė mano sutikta gydytoja, kuri į akis ir jos ligas žiūri neatsietai nuo likusio organizmo. Vienintelė mano sutikta gydytoja, kuriai paciento apžiūra ne sausas fakto konstatavimas, kad liga nesustabdoma, o gilinimasis į gyvenimo būdą ir kitų sveikatos nusiskundimų siejimas į bendrą visumą ieškant priežasčių. Pagaliau žinau, kur ieškoti atsakymų, nes pagaliau radau gydytoją, kuriai išties svarbu gydyti.

  • Puiki gydytoja - kaskart nuodugniai ištiria akių dugną, tinklainės židinius, indikuoja galimas problemas, parenka labai kokybiškus akinius, tinkančius tiek astigmatizmo atveju, tiek trumparegystės atveju.

  • Labai profesionali, savo sritį puikiai išmananti, naujovėmis besidominti gydytoja. Atidžiai išklausė visų nusiskundimų, kruopščiai apžiūrėjo, paaiškino visus tyrimus ir jų rezultatus. Suteikė daug naudingos informacijos dėl esamų nusiskundimų, kaip reikėtų gydytis, ką daryti, kad apskritai pagerėtų sveikatos būklė. Tikrai rekomenduočiau šią gydytoją visiems!

  • Gydytoja suteike labai issamia informacija apie vaiko akiu gydyma, kai tuo tarpu ankstesni du akiu gydytojai (tame tarpe ir privatus) nepasiule nieko. Jauciuosi labai dekinga uz profesionalia konsultacija. Lankiausi privaciai.

  • Labai puiki gydytoja, lankomes pas ja pastoviai. Dziaugiuosi,kad pavyko rasti puiku specialista.Profesionali,bendraujanti. Puikiai sutaria su vaikais. Mano vaikui ant tiek ji patiko, kad net nenorejo iseiti is kabineto.

  • Profesionali, mandagi ir dalykiškai bendraujanti. Jau 8 metai kaip lankomės. Kas kartą atlikusi visus reikiamus patikrinimus atsako į visus mums rūpimus klausimus, visada pagrindžia savo sprendimus (kodėl parinko tokį gydymą ir t.t.). Po vizito visada esu rami, nes žinau, kad gerb. Jolanta yra VIENÄ„ GERIAUSIŲ LIETUVOJE, o mano vaikui yra teikiama profesionali pagalba. Labai ačiū už Jūsų darbą. Pagarbiai, J.Skorubskienė

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jolanta Bendorienė?

Jolanta Bendorienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08220. Licencija galioja nuo 2006-06-23.

Kaip žmonės vertina Jolantos Bendorienės darbą?

6 žmonės įvertino Jolantą Bendorienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.