Apie Jaroslav Tumą

Jaroslav Tumas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Jaroslav Tumo licencijos numeris yra MPL-18089, licencija išduota 2012-07-25.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Labai džiaugiuosi, kad patekau būtent į gydytojo Jaroslavo Tumo rankas! Jautrus, švelnus, atsakingas ir, žinoma, kompetetingas gydytojas - puikus savo srities specialistas! Nuoširdus AČIŪ JUMS UŽ TAI, KAD ESATE, GYDYTOJAU!

  • Tai yra Auksinis Daktaras!!!! Puikiai atlikta apendicito operacija!!!!

  • Atsakingas, profesionalus, rūpestingas gydytojas. Tėveliui teko ilgą laiką gulėti Santaros klinikose dėl kilusio pankreatito ir jo sukeltų komplikacijų, ir nors gydymas buvo ilgas, sunkus, tačiau gydytojas puikiai prižiūrėjo, rasdavo laiko nuodugniai viską paaiškinti, įkvėpdavo pozityvumo, nors padėtis ir buvo sunki. Po išleidimo iš ligoninės taip pat rūpinosi, jam buvo galima bet kada paskambinti ir pasiklausti kilus neaiškumų dėl sveikatos būklės, sulaukti pagalbos. Ačiū Jums, Gydytojau, savo tėvelio Vaclovo vardu.

  • Šaunus žmogus,rūpestingas,atsakingas.

  • Super profesionalus gydytojas.Skubiai be abejoniu profesionaliai isoperavo paciente ,suteike visa reikiama informacija.Pagarba!

  • Viktoras Peškauskas (pacientės Marijonos Peško sūnus)

  • Prieš kelias dienas daktaras atliko tulžies pūslės šalinimo operacija. Esu labai dėkinga priežiūrą prieš ir po. Išsamiu ir informatyviu bendravimu. Nuoširdus dėkui, sėkmės darbuose!

  • Atliko skydliaukės šalinimo operaciją,jokių priekaištų. Sėkmės gydytojau.

  • Jaunas, puikus, nuosirdus specialistas

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Jaroslav Tumas?

Jaroslav Tumas turi Abdominalinės chirurgijos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-18089. Licencija galioja nuo 2012-07-25.

Kaip žmonės vertina Jaroslav Tumo darbą?

9 žmonės įvertino Jaroslav Tumą. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.