Janina Krakauskienė

3.7 (12 įvertinimų)

Apie Janiną Krakauskienę

Janina Krakauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Janinos Krakauskienės licencijos numeris yra MPL-13461, licencija išduota 2009-04-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (12) 3.7

 • Buvome jau du kartus, maloni, atidziai apžiurėjo, o sesele išvis nereali ❤

 • Rekomenduoju! Nesvarbu, kad daktare metuose, bet tikrai labai gerai atlieka savo darba. Labai grazus bendravimas, ir sesute labai maloni labai graziai vaika nuteike akiniu nesiojimui. Lankysiuos visad pas ja.

 • mes lankomės nuo pat 4 metukų, tai jau bus 6 metai...ir esam labai patenkinti gydytoja ir kartu su ja dirbančia sesele - nuo pat pirmo vizito

 • Maloni gydytoja, viska issamiai paaiskino.

 • Nieko blogo pasakyt negaliu po pirmo apsilankymo. Viską profesionaliai nusake, išrašė siuntimą ir tiek. Kad tik visi gydytojai tokie būtu.

 • Pirmą kartą apsilankius gydytoja tylėjo ir nieko nesakė, neaiškino, tylėdama apžiūrėjo sūnų, tačiau lankantis vėliau atsiminė net vaiko vardą, labai šiltai paaiškino viską ir net kelis kartus pakartojo kiek ir kokių vaistų vartoti. Tik labai skuba antibiotikus skirti.

 • labai puiki gydytoja, gerai ismano savo darba , maloni su vaikais ir ju teveliais neturiu

 • Profesionalas, rupestingas žmogus, kiek lankėm, visada ramiai ir be nervų konsultuoja ir skyria tinkama gydymą

 • Kosmaras o ne gydytoja. Niekam nerekomenduoju pas ja patenkti, vien tik stresa patirsite!!! Sesele dar baisesne!!! Nesuprantu, kaip dar dirba tokios medikes juk jau nebe tarybiniai laikai. Todel ir laisvu vietu pas ja visada yra, kas susidure jau antra karta tikrai pas ja neis. Neapsirikit mamytes ir savo vaiku neveskit pas sita gydytoja!

 • vaiką išgazdino, verkiancia dukra (4m) apžiurėjo, ir paskyrė akinius.... gerai, kad nedėjome, nes po puses metu pas kita gydytoja nuvedziau vaika, ogi akys sveikos. mano nuomonė si gydytoja negali dirbti su vaikais. .

 • Gydytojai Krakauskienei seniai laikas į penciją. Nesuprantu kaip tokios gydytojos dar gali dirbti aplamai. Nebendraujanti visiskai, sesute vos tik parodžius 2 eilę raidžių 9 metų sūnui, pasakė juk LIEJASI raidės, sūnus atsakė jog taip liejasi, buvo nuspresta jog reikia akinių. Man paprieštaravus kaip šitaip galima, buvo grubiai atsakyta jog MES ČIA NE IŠ GATVĖS ATĖJUSIOS DIRBAM. Iš kabineto išėjom su prirašytais akiniais, sūnus iš streso verkė. Netikėjau diagnoze tai apsilankėm kitur privačiai. Ir ką jūs manot? Akiniai mums nereikalingi. Poniai Krakauskienei turbūt svarbiausia akinius parašyt buvo. Viso šito nepaliksiu šitaip, tegul tiek gydytoja tiek sesute atsako už savo veiksmus.

 • Patys blogiausi atsiliepimai, šalta, grubi, nebendraujanti, nesuprantu kaip toks žmogus gali dirbti vaikų gydytoju ir išvis gydytoju.. Nuoširdžiai rekomenduoju nesirinkti šios gydytojos. Nors ir zondavo mūsų mažylį, bet problemos neišsprendė. Teko vežti privačiai, pas nuostabų gydytoją ir problema išsprendė per 5min.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Janina Krakauskienė?

Janina Krakauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13461. Licencija galioja nuo 2009-04-10.

Kaip žmonės vertina Janinos Krakauskienės darbą?

12 žmonių įvertino Janiną Krakauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 3.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.