Janina Amitinienė

4.7 (13 įvertinimų)

Apie Janiną Amitinienę

Janina Amitinienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Janinos Amitinienės licencijos numeris yra MPL-14394, licencija išduota 2009-05-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 4.7

 • Išskirtinės padėkos nusipelnė gydytoja J.Amitiniene ir kartu dirbanti slaugytoja Ritute už skiriamą laiką, išsamų paaiškinimą, dėmesingumą ir rūpestingumą.Ačiū kad yra dar tokiu nuostabiu gydytoju.

 • GERB. GYTYTOJA JANINA AMITIENĖNE IR SLAUGYTOJA RITA DŽIAUGIAMĖS VISA ŠEIMA, NES YRA PROFESIONALIOS SAVO SRITIES SPECIALISTĖS!!! VISADA MALONIAI SUTEIKS PAGALBÄ„! PASVALIO POLIKLINIKOS BE GERB. JANINOS AMITIENĖNĖS NEĮSIVAIZDUOJAME! AČIŪ JUMS! Jolanta

 • Puiki, maloni, rūpestinga gydytoja. Sunegalavus nuosekliai atliko medicininius tyrimus, visada rėmėsi analizėmis ir patikrinta darbo praktika. Dėkingas už širdies ritmo ir sureguliuoto kraujo spaudimo atstatymą.

 • Labai gera gydytoja.

 • Maloni gydytoja,manau Pasvalio poliklinikoje vienintelė

 • Nuostabi gydytoja,atsidavusi pacientui.Kelis kartus labai pagelbėjo ,visada supranta ir atjaučia pacientą.

 • NUOSTABI,GERA,SUPRANTANTI,MALONI

 • Maloni, rupestinga gydytoja.

 • Puiki gydytoja, visada maloni, rupestinga, visada istiria iki galo, visada mandagi, perregistravau pas ja visa seima.

 • Puiki, rupestinga gydytoja

 • puiki gydytoja

 • Esu nusivylusi tokia šeimos gydytoja...Kuri nesirūpina savo paciente juolab kai laukiasi tik sugeba pasakyti aš tau nieko negaliu padėti tokioje situacijoje,o dar pyksta ,kad reikalauja tyrimu padaryti žmogus...Paėmus kraujo turimus ,net nepaskambino išėjo iš darbo dar darbo laiku kai atsakymai buvo jau kita diena kol pati nepaskambinau net nesugebėjo paskambinti pasakyti atsakymu.Nei karto nepasidomėjo ar nepablogėjo situacija...Pamačius šita "Daktarę"taip ir norisi susistabdyti ir paklausti ,o Kodėl Tu manes nežiūrėjei ir net nesiuntė i ligonine????? Aš gi praradau savo angelėlį!!!!ir vos mane išgelbėjo....

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Janina Amitinienė?

Janina Amitinienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-14394. Licencija galioja nuo 2009-05-20.

Kaip žmonės vertina Janinos Amitinienės darbą?

13 žmonių įvertino Janiną Amitinienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.