Irina Lekštutienė

4 (25 įvertinimai)

Apie Iriną Lekštutienę

Irina Lekštutienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Irinos Lekštutienės licencijos numeris yra MPL-10694, licencija išduota 2008-02-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (25) 4

 • Labai nuoširdi, gera ir rupestinga gydytoja.

 • Po tokių šeimos gyd. Supranti koks geras tavo gydytojas. Nukreipė pas ją mane dėl biliotenio. Nes mano gyd. Atostogavo. Kai užėjau į kabineta, buvau užsipultas kodėl sirgau, prieš mėnesį ir dabar vėl. Grąsino įspėjimais. Patikrino normaliai mano būklę bet visą tą laiką uždavinėjo klausimus kaip per testa. Susijusius apie sirgimą. Daugiau nesilankysiu, ir nerekomenduoju kitiem.

 • Labai nemaloni gydytoja, einu tik tada, kai sutrinka sveikata, bet po tų kartų vis pasigailiu kad nuėjau. Išeini aprėktas, neišklausytas, kalba ,,ant viršaus". Gydymo metodika pasenusi. Iškilus klausimams, atkerta, kad reikia klausytis, nes daugiau nebekartos. Iškilus rimtesnei problemai net bijočiau pas ją eiti, nes likčiau nesuprasta. Užsirašiau pas šią gydytoją neskaitydama komentarų, todėl pasimokiau kitam kartui, kuris manau įvyks jau pas kitą šeimos gydytoją:)

 • Labai nepatiko daktarė,neičiau daugiau tikrai.Nemaloni ir arogantiška.

 • Teko kreiptis į šią medikę, kol mūsų gydytoja atostogavo. Gydytoja buvo nemandagi, peržengė profesionalumo ribas, kalbėjo pakeltu balsu. Abipusio pokalbio nebuvo, tik pamokymai iš medikės pusės net ne į temą. Arogantiška.

 • Begti tik nuo tokios gydytojos

 • Teko kreiptis kol mano šeimos gydytoja buvo atostogose. Labai arogantiška gydytoja, kuri višiškai nesiklauso žmogaus. Neleidžia nieko pasakyti, šneka viena ir pertraukia vos pradėjus kalbėti. Niekada niekam nerekomenduočiau tokio nemalonaus žmogaus. Neprofesionalumas ir nepagarbos požiuris į pacientą. Net nesuvokiama, kaip toks žmogus dirba gydymo įstaigoje.

 • nuosirdi patarianti rupestinga nera

 • Labai maloni ir rūpestinga gydytoja. Visada patars ir padės.

 • Profesionali gydytoja nėra tokių

 • Professionali gydytoja, su kuria galima ir bendrauti gerai ir pasitarti. Deja ji yra gana grubi ir iš pradžių tai labai atstumia bet prie to priprantama.

 • Labai gera Daktare, puikiai ismano savo darba, visada issamiai paaiskina,kaip ir ką daryti ligos atveju.09602

 • Gydytoja nuosirdi ir rupestinga,gerai ismanantisavo darba.

 • Labai gera gydytoja.

 • Rūpestinga, šauni gydytoja.

 • Daktae šauni, o pirmam komentavusiam žmogui aiškumo dėlei reikėtų žinoti, kad gripas ir yra ūmi virusinė kvėpavimo takų infekcija.

 • Gera, rūpestinga, atidi gydytoja. Labai jai dekinga už pagalba. Visada duoda gerus patarimus, išrašo tinkamiausius vaistus.

 • Aciu daktarei

 • Daktare labai demesinga ir rupestinga. Tiksliai nustato lygos priezasti ir skiria efektivu gydyma. Labai jai dekinga.

 • Gera, profesionali savo srities specilialiste.

 • Labai dekinga, nes kankino nugaros skausmas,kurį bandžiau gydyti savarankiškai ir pablogėjo regėjimas,todel reikėjo siuntimo pas okulistą .

 • Tikrai puiki gydytoja, visada suteikiama išsami informacija, detalūs atsakymai ir tikslingi klausimai. Puikiai parenkami vaistai. Sąžiningas elgesys su visais pacientais. Niekada nėra problemų su vaistų paskyrimu ar diagnoze. Tikrai rekomenduoju visiems apsilankyti, na o jeigu ir tenka palaukti ilgėliau prie durų, tai tik per kvailus žmones, kurie čia ir rašo blogus komentarus. Super! Linkime dar ilgų darbo metų.

 • Labai dėkinga daktarei už gydymq ir gerus patarimus. Daktare dėmesinga, vasada išklausis ir išsamiai viskq paaiškins. Gera specialiste.

 • Puiki gydytoja begalo dėkinga už dėmesinguma ir rūpestį Pacente Janina

 • Didelis, nuoširdus ačiū gyd. Irinai Lekštutienei už tai, kad per visą ligos laiką rūpinosi manimi, skambino, konsultavo, padėjo įveikti ligą. Likau maloniai nustebinta gydytojos rūpestingumo.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Irina Lekštutienė?

Irina Lekštutienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-10694. Licencija galioja nuo 2008-02-29.

Kaip žmonės vertina Irinos Lekštutienės darbą?

25 žmonės įvertino Iriną Lekštutienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.