Irina Goldina

5 (18 įvertinimų)

Apie Iriną Goldiną

Irina Goldina turi Šeimos gydytojo licenciją. Irinos Goldinos licencijos numeris yra MPL-07888, licencija išduota 2006-02-14.

Atsiliepimai ir įvertinimai (18) 5

 • Gydytoja puiki, kompetetinga,išmanantį savo darbą,kurį dirba nuoširdžiai.

 • Neutrali nuomone apie cia gydytoja.

 • Labai gera gydytoja,visada pirmoje eileje padaro visus reikalingus tyrimus, o paskui padaro isvadas, kom gali sirgti pacientas, o jai Trakuose nieko neranda, tai duoda siuntimus i Vilniu, kad tik zmogus butu sveikas. Cia tai tikra gydytoja.

 • labai profesionali, atidi gydytoja labai ilga eilė prie kabinėto, reikėtu suraguliuoti registravimo sistema

 • Nuostabi dėmesinga ir labai profesionali gydytoja.Ačiū.

 • JANINA IŠ RŪDIŠKIŲ

 • NORIU PADĖKOTI GYDYTOJAI , KAD VISADA ĮSIGILINA Į PACIENTO PROBLEMAS, IEŠKO BŪDŲ JOMS IŠSPRĘSTI, MALONIAI BENDRAUJA. SĖKMĖS IR TOLIAU.

 • Auksto profesinio lygio medike, Trakuose daugiau tokiu gygytoju nera, del to pas ja visada ir eiles didziules. Labai didelis Jums Aciu uz Jusu profesionaluma.

 • Maloni daktarė, pasiunčia ir detaliai ištiria, negaili laiko ir paaiškina viską.

 • O pasirodo tokių gydytojų būna ne tik filmuose! Visada besišypsanti, nuoširdi, tobulai diagnozuojanti ir išgydanti gydytoja. Gydytoja, kuriai svarbu, kuri nuoširdžiai nori padėti. Ir tobulas rezultatas! Nuoširdžiai dėkoju!

 • Tikra profe, rekomenduoju.

 • Super gydytoją žino savo darbą.

 • Gera gydytoja

 • Pati geriausia gydytoja Trakuose, daugiau tokių nėra. Viena vienintelė kuri ištiria pilnai ir nustato diagnozę, nes kiti gydytojai (Malčienė, Kemežienė ir Maksimavičiūtė, pas kitus nebuvau) Trakuose ateini ir turi pats susakyti kokių tau reikia tyrimų ir dar pasako kam tau to reikia.

 • Jau 13 metų esame šios gydytojos pacientai ir per šiuos ilgus metus nei karto neturėjau progos net suabejoti gydytojos profesionalumu, kompetencija, kruopštumu, atidumu ir rūpesčiu. Neįsivaizduoju geresnės šeimos ir vaikų gydytojos. Nuoširdi padėka!

 • Puikus nuoširdus żinantis savo darba specialistas

 • Nemaniau, kad tokių šaunių gydytojų dar šiais laikais būna. Super tiksliai diagnozavo, idealiai atitaikyti vaistai! Net kitas specialistas, pas kurį gavau siuntimą, skyrė tuos pačius vaistus, nes atitaikyta idealiai. Gydytoja atidžiai išklauso, skiria daug dėmesio.

 • Nuostabi gydytoja. Tikra savo srities specialistė 100%.14metų lankomes su visa šeima pas šią gydytoją ir niekada nepasigailėjome, kad pasirinkome būtent šią gydytoją.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Irina Goldina?

Irina Goldina turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07888. Licencija galioja nuo 2006-02-14.

Kaip žmonės vertina Irinos Goldinos darbą?

18 žmonių įvertino Iriną Goldiną. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.