Irena Tubinytė

4.8 (16 įvertinimų)

Apie Ireną Tubinytę

Irena Tubinytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Irenos Tubinytės licencijos numeris yra MPL-06768, licencija išduota 2005-04-18.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 4.8

 • Labai konkrečiai pagelbėjo, surašė siuntimą, paskyrė tyrimą. Padarė tai už mano šeimistą kaip ,skyriaus vedėja. Šaunuolė. Ačiū.

 • Daug girdėjau kalbų, kad gydytojos nuotaikos labai svyruoja. Ji gali būti nepaprastai maloni arba be galo grubi. Jau n metų pas ją lankausi, visad matyt užtaikau ant tos gerosios nuotaikos :) Tiesa, gydytoja pavargusi ir nuo pacientų gausos, ir nuo popierių krūvos, ir nuo neveikiančios kompiuterinės med.sistemos. Tačiau, ne apie tai aš. Man labai patinka, kad I. Tubinytė labai girdi ką aš jai pasakoju. Įdėmiai išklauso, daug klausinėja, jei neaiškiai pasakau. Visus simptomiukus suveda į krūvą. Negaili skirti reikiamų tyrimų. Vis sako "tu dar jauna, reikia žiūrėti". Ji kaip gydytoja, matyt supranta, kad verčiau jauniems neleisti įsisirgti, nei mėginti vyresniems įsisenėjusią diagnozę keisti. Labai malonu, kad gydytoja laikosi tokio požiūro. Labai dažnai per TV girdime "kreipkitės, tikrinkitės, nelaukite", o kai nueini pas kokį gydytoją profilaktiškai, sako "tai ko nori? gi tau nieko nėra, ko čia landžioji?". Tikrai puiki, jautri žmogaus rūpesčiams gydytoja. Jei mažiau administracinių dalykų būtų priversta daryti, galėtų būti dar dėmesingesnė kiekvienam pacientui.

 • Prieš 2016 m. Kūčias ir Kalėdas norisi tik gerų žodžių išsakyti gydytojos Tubinytės Irenos adresu. Jau daugiau kaip 20 m. lankausi pas gydytoją. Nors persikėliau gyventi į Fabijoniškes tačiau išlikau ištikimas pacientas savo gydytojai . Per tiek metų pas gydytoją teko lankytis nemažai, ir visą tą laiką jutau nuoširdų rūpestingumą mano problemoms . Ji visada dėmesingai išklauso , ir profesionaliai sprendžia sveikatos problemas . Atsiradus rimtoms sveikatos problemoms , pati gydytoja vakare paskambino į namus, ir liepė nedelsiant prisistatyti tyrimams . Paaiškėjus, kad reikia operuoti, rūpestingai išlydėjo, ir dar rūpestingiau pasitiko kai grįžau po 2 dviejų operacijų, po sudėtingo ir ilgo gydymo. Visada prisiminsiu tarsi tą motinišką rūpestį . Esu labai dėkingas už tas supratimo akimirkas, tą žmogiškumą, paprastumą, dalykiškumą . Dirba netik darbą, atlieka netik pareigą, bet ir aukojasi. Ačiū GYDYTOJA jums už tai ! Be sąžiningumo Jūs turite ir gerą jumoro jausmą . Jums pačiai linkiu geros sveikatos , kantrių ligonių, kurie jumis tiki ir vertina, ir kuo mažiau tų kurie viskuo nepatenkinti, ir pastoviai burba .

 • Nuostabus ir labai profesionalus gydytojas. Tokius reikia vertinti. O taip pat nepamirsti parasyti gera zodi, nes per skubejima, pamirstame tai padaryti.

 • profesionali , dalykiška ir rūpestinga gydytoja

 • Gera, rūpestinga, profesionali gydytoja. Gaila, kad kaip ir visi gydytojai, apkrauta popierizmu.

 • Labai profesionali ir atidi gydytoja

 • Labai gera gydytoja- profesionali, maloniai bendrauja,visada įvyksta dialogas, visada išsamiai atsako į klausimą ir viską išaiškina.

 • Mylinti ir išmananti savo darbą.

 • Labai aiškiai ir suprantamai paaiškino, patarė, kuriuos tyrimus pasidaryti, išsaiškino jų rezultatus.

 • puiki gydytoja

 • Profesionali, organizuota, nuoširdi, rūpestinga - labai gera gydytoja

 • viena syki buvau, bet ispudis neblogas

 • Labai profesionali, nuoširdi gydytoja

 • Labai rūpestinga, dėmesinga gydytoja, nors tenka palaukti eilėje, tačiau tai galima suprasti matant kokį dėmesį ji parodo pacientui.

 • Tikrai nerekomenduočiau niekam. Daktarė skiria tyrimus, tačiau nei komentuoja atsakymus, nei skiria tolimesnį gydimą. Labai dažnai elgiasi nemaloniai, nemoka arba nenori bendrauti su pacientais. Ypač matomai su senyvo amžiaus žmonėmis (atėjus pasakė, kad kadangi kortelės nėra, tai ji nieko ir padaryt negali, nei siuntimo išrašyt nei rezultatų pažiūrėt, todėl 85 metų žmogui reikės ateiti kitą kartą, "va tada tai tikrai galėsiu viską padaryti", ). Pasityčiojimas kažkoks, nes jau dabar tikrai viskas kompiuterizuota....Tikrai siūlau ieškoti kito daktaro, jei norit rezultato, o ne šiaip "beprasmiškai padarom tyrimus, net po to vistiek nebus nieko, nes nėra nei laiko nei noro gilintis".

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Irena Tubinytė?

Irena Tubinytė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-06768. Licencija galioja nuo 2005-04-18.

Kaip žmonės vertina Irenos Tubinytės darbą?

16 žmonių įvertino Ireną Tubinytę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.8/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.