Irena Poškienė

5 (13 įvertinimų)

Apie Ireną Poškienę

Irena Poškienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Irenos Poškienės licencijos numeris yra MPL-07899, licencija išduota 2006-02-14.

Irenos Poškienės licencijos

Irena Poškienė turi šias licencijas:

Šeimos gydytoja
Licencijos Nr.: MPL-07899
Spaudo Nr.: 9223
Įsakymo data: 2006-02-14
Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-03746
Spaudo Nr.: SL006954
Įsakymo data: 2002-04-23

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 5

 • REKOMENDUOJU. Gera gyditoja. Visada pasiteiraudavo kaip jaučiamės, išklausanti. Puikiai bendrauja su vaikais ir stengiasi kuo gražiau apžiūrėti. Šiek tiek pasigedome išsamesnių atsakymų, kaip kada labai skubėdama atligdavo apžiūrą.

 • Taip pat LABAI NORIME PADĖKOTI seselei. Nuostabus žmogus, rūpestingas, atsakingas, švelnus. Nuostabiai pasirūpina vaikais, dėmesinga, visada patikslindavo jei kildavo pakartotinai kokių klausimų.

 • Labai norime su vyru padekoti savo gudytojai Irenai Poškienei ir slaugytojei Indrei Rudneckienei daug metų lankomes pas šias nuostabias medikes gyd Poškiene be galo maloni ir savo darbą išmanamti gydytoja slaugytoja Indrute be galo maloni ir nuoširdi visada pades ar spaudimą pamatuoti ar vaistukus suleisti ir dar į namus paskambins kaip jaučiames mes dekojame savo mielom medikem ir džiaugemes kad jas turime AČIŪ mūsų angeliukai

 • Puiki gydytoja. Padeda žmonėms, netgi tuomet, kai jai tai neprivalu

 • Nuostabi,sauni drytes gydytoja.Visada pades,pagydys,pakonsultuos or nuramins.O sesute Indrute kaip.dukryte vadina taip pat be galo nuostabi.Jos deka mazoji nebijo kraujo paemimo ar kitu proceduru.Aciu Jums abiems.

 • Labai nuoširdi ir rupestinga gydytoja, atrodė kad pergyvena kartu su manimi dėl mane uzklupusios bėdos, kad ir kiek pacientu turėtų visada atsako i visus klausimus pataria paguodžia. aciu aciu aciu

 • Puiki ir rupestinga gydytoja .

 • Puiki gydytoja, savo srities profesionalė, atidi pacientams, rūpestinga.

 • Pakankamai maloni ir profesionali, daug patarimu is liaudes medicinos galima isgirsti Uzsiregistravus pas gydytoja greiciausiai galima patekti po 7-10 dienu, o atejus be talono, tenka ne tik ilgai laukti, bet ir moralu isklausyti, o konsultacija tik 5 min. Mes nezinome kada susirgsime ir ne visada galima savaitem laukti, serganciam zmogui turbut maziausiai norisi ieskant pagalbos , nepasitenkinima ar pykti patirti, pasijauti kazkokiu antrarusiu.

 • paprasta kaip trys kapeikos, lengva bendrauti.

 • Nuostabi gydytoja. Pati esu jos paciente ir neseniai pagymdziau dukryte ir maloniai prieme globoti mano vaika. Visada galiu paklausti patarimo ir niekados negaunu neigiamo atsakimo. Peofesionali kompetetinga ir jausminga daktare. Didelis aciu kad musu mieste yra toks nuostabus zmogus.

 • Labai rūpestinga, atsakinga ir kompetetinga -

 • Pati nuostabiausia gydytoja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Irena Poškienė?

Irena Poškienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07899. Licencija galioja nuo 2006-02-14.

Kaip žmonės vertina Irenos Poškienės darbą?

13 žmonių įvertino Ireną Poškienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.