Irena Maršalkienė

5 (16 įvertinimų)

Apie Ireną Maršalkienę

Irena Maršalkienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Irenos Maršalkienės licencijos numeris yra MPL-03140, licencija išduota 2004-11-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (16) 5

 • Labai nustebau ir nuliūdau, kad daktarė jau nebedirba Pilaitės klinikoje.. Daugelį metų ten gydėmės tik dėl šios daktarės. Gal kas žinote, kur šiuo metu daktarė dirba?

 • Puikus tokiu reika daugiau ????

 • Maloni,rūpestinga ir profesionali gydytoja.Labai rekomenduoju!

 • Puiki gydytoja, rekomenduoju.

 • išties puiki gydytoja, dėl jos lieku pilaitės medicinos centro klientu

 • Musu seima labai patenkinti sia gydytoja. Labai geranoriska, sunegalavus visada paskirs reikiamus tyrimus, siuntimus duos kam reikia be ilgu sneku. Konkreti, bet ir labai siltas, malonus zmogus. Vien del sios gydytojos lieku sio Pilaites seimos med. centro kliente.

 • Tikrai labai gera ir profesionali gydytoja.

 • Puiki gydytoja, tokiu siais laikais nebera.

 • Labai maloni, įžvalgi, rūpestinga gydytoja. Džiugina tai, kad neskuba skirti vaistų, ypač antibiotikų.

 • Galiu paminėti vien tik geru žodžiu ir kaip žmogų ir kail specialistę.

 • Gydytoja tiesiog nuostabi. Visada rūpestinga, švelni, maloni. Vienodai rūpinasi visomis problemomis, kuriomis į ją kreipiesi. Jei siunčia pas pecialistą, rekomenduoja tokį, kuris tikrai profesionalus. Niekuomet nepuola rašyti antibiotikų kol neįsitikina, kad homeopatiniai vaistai negali padėti. O išrašydama vaistus nuodugniai paaiškina, kam kurie vaistai skirti ir kodėl jų reikia. Mano galva, būtent taip ir turėtų elgtis gydytojai. Jei šita gydytoja išeis į kitą polikliniką, aš seksiu paskui ją. :)

 • Nereali gydytoja, kalba zmoniu kalba ir labai rupinasi ir priziuri.

 • Geriausia gydytoja iš visų, pas kurias teko lankytis. Visada išklauso, pasiūlo sprendimą. Labiausiai patinka tai, kad vos kilus nors ir mažiausioms abejonėms siunčia pas specialistus, nors ir pasako preliminarią diagnozę (kuri, beje, nuolat pasiteisina). Antibiotikus skiria tik kai būtina, visada stengiasi pirma gydyti švelnesniais vaistais.

 • Siaip labai maloni , tik nuolat siulo antibiotikus.

 • Puiki gydytoja! Visada malonu bendrauti, viska gerai paaiskina, issamiai, su sypsena. Kadangi as nemegstu cheminiu vaistu, visad pasiulo kazka, kas man priimtina, kad ir homeopatinius ar tiesiog svelnesnius vaistus, ta prasme ir kad gydytu, ir kad nekenktu. Nebruka kruvos nereikalingu vaistu, tik tai, kad butina. Atsizvelgia i mano nuomone ir moka pagristi savaja. Nekeisciau i kita!

 • Labai šauni gydytoja. Tik receptinius vaistus išrašo trumpam terminui: kai SAM leidžia 3 mėn., tai rašo 1 mėn., todėl tenka nuolat eiti naujo recepto.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Irena Maršalkienė?

Irena Maršalkienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03140. Licencija galioja nuo 2004-11-10.

Kaip žmonės vertina Irenos Maršalkienės darbą?

16 žmonių įvertino Ireną Maršalkienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.