Irena Laurinavičienė

4.9 (33 įvertinimai)

Apie Ireną Laurinavičienę

Irena Laurinavičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Irenos Laurinavičienės licencijos numeris yra MPL-03602, licencija išduota 2004-11-22.

Irenos Laurinavičienės licencijos

Irena Laurinavičienė turi šias licencijas:

Bendrosios praktikos slaugytoja
Licencijos Nr.: SPL-40979
Spaudo Nr.: SL019690
Įsakymo data: 2010-02-12
Gydytoja oftalmologė
Licencijos Nr.: MPL-03602
Spaudo Nr.: 4180
Įsakymo data: 2004-11-22

Atsiliepimai ir įvertinimai (33) 4.9

 • Visa mūsų šeima lankosi pas gyd. I. Laurinavičienę jua daug metų. Žinome Ją kaip labai rūpestingą, profesionalią, malonią gydytoją. Labai nustebino neigiami komentarai, skamba labai neįtikinamai!

 • Su gydytoja Irena Laurinavičiene bendraujame jau apie 15 metų, nuo pat tada kai teko patirti akies traumą. Jei ne gydytojos profesionalumas ir didžiulės pastangos, dabar tektų gyventi jaučiant didžiulį diskomfortą - su viena akimi. Ši gydytoja - savo srities specialistė. Ne tik specialistė, bet ir labai maloni, šilta moteris. Nesilankau niekur kitur, tik pas šią gydytoją, nes žinau, kad gausiu aukščiausio lygio paslaugas - apžiūrima greitai, tiksliai, maloniai, profesionaliai. Šiai gydytojai palinkėčiau visko ko geriausio, nes jei ne ji, net nežinau, kur dar geriau galėčiau kreiptis.

 • Jau daug metu nesioju kontaktinius lesius. Dabar del amziaus sunku su jais matyti is arti. Lankiausi pas daug gydytoju, bet niekas nepasiule geros iseities. Gyd. I. Laurinaviciene parinko man progresinius kontaktinius lesius, kuriais esu labai patenkinta, nes ir toli ir arti matau gerai. Puiki gydytoja!

 • Kovo 22 d. parasiau teigiama komentara apie gyd. l. Laurinaviciene, bet netycia irasiau i neigiamu komentaru laukeli. Parasiau du laiskus svetaines pincetas.lt administracijai, kad padetu istaisyti sia klaida, taciau niekas neatrase, todel nusprendziau parasyti pati.

 • Jau daug metu nesioju kontaktinius lesius. Dabar del amziaus sunku su jais matyti is arti. Lankiausi pas daug gydytoju, bet niekas nepasiule geros iseities. Gyd. I. Laurinaviciene parinko man progresinius kontaktinius lesius, kuriais esu labai patenkinta, nes ir toli ir arti matau gerai. Puiki gydytoja!

 • Nuo vaikystės bijodavau akių gydytojų, nes mane vis bardavo, kad blogėja akys. Kai pirmą kartą apsilankiau pas gyd. Ireną Laurinavičienę - supratau, kad gydytojų nereikia bijoti. Švelni, maloniai aptarnauja! Kai grįžtu iš Anglijos būtinai apsilankau pas ją.

 • Pas gydytoją Laurinavičiėnę lankausi jau beveik dešimt metų ir neteko nusivilti. Labai profesionali, atsakinga ir svarbiausia maloni gydytoja.

 • Labai maloni, nuoširdi, rūpestinga gydytoja, puikiai išmananti savo specialybę. Rekomenduočiau kiekvienam, turinčiam bėdų su akytėm

 • Puiki akių gydytoja, tikrai labai gera savo srities specialistė

 • Gydytoja, kuriai tikrai rūpi pacientas ir jo sveikata. Deja, šiais laikais tokių nedaug...Ačiū Jums, daktare

 • Labai draugiškas kolektyvas ir tikrai labai maloni bei rūpestinga gydytoja. Kreipiausi dėl kontaktinių lęšių bei akinių ir tikrai nenusivyliau. Gydytoja tikrai profesionaliai padėjo išsirinkti geriausią ir preinamiausią variantą, viskąi labai draugiškai bei maloniai paaiškino, pamokė, taigi likau tikrai labai patenkintas.

 • Diagnozė buvo nustatyta neteisingai. Pasakė kad reikės leisti vaistus į akį, bet paaiškėjo kad nereikia. Likau nepatenkinta ir apgauta.

 • Puiki, rūpestinga daktarė. Maža paslaugų kaina.

 • Likau patenkintas profesionaliu aptarnavimu.

 • puiki gydytoja

 • Gera savo srities specialistė. Ačiū daktarei!

 • Šios gydytojos nerekomenduočiau. Teko lankytis pas šią gydytoją poliklinikoje. Išrašė netinkamus akinius, net nepraplėtus vyzdžių. O dar ir iš karto pasiūlė pas ją pirkti akinius.... Po šios gydytojos išvadų teko kreiptis į privačią kliniką, kurioje jos išvadas gan stipriai paneigė.

 • Gydytoja labai maloni, davė išsamius patarimus.

 • Labai puiki gydytoja, rekomenduoju.

 • Ypatingai stropi, kompetetinga, jautri, visapusiškai buvau apžiūžėrėta ir pakankamai išsamiai pakometuota, ptarta, kaip turėčiau gydytis, pasveikau, dignozuota tiksliai. Esu dėkinga jautriai, profesionaliai gydytojai. Sekmės padedant ligoniams.

 • Gera specialiste. Lankosi visa mano šeima...visi labai patenkinti.

 • Jau 11 metų kaip patikiu savo vaikų ir savo akis šiai gyd. The best!

 • Mano akių gydytoja Irena Laurinavičienė yra profisonali akių gydytoja, visiems labai ją rekomenduoju.

 • Priėmė akių klinijoje "Žiūra" per kelias dienas, aptarnavo operatyviai ir profesionaliai, iš karto nustatė problemą, pasiūlė galimus sprendimus ir padėjo pasirinkti tinkamiausią lęšių bei akinių derinį, ko kitose klinikose, net ir didesnėse, anksčiau negaudavau. Esu labai dėkingas gydytojai Irenai Laurinavičienei ir rekomenduočiau į ją kreiptis visiems, turintiems sudėtingesnių regėjimo sutrikimų. Paslaugų kaina klinikoje tikrai atitinka kokybę.

 • Esu be galo dėkinga gydytojai Irenai Laurinavičienei ir visiems nuoširdžiai rekomenduoju kaip puikią savo srities specialistę. Labai džiaugiuosi, kad į ją kreipiausi dėl sunkios akių ligos, nes išgydė ir regėjimas pilnai atsistatė.

 • Tai, išties pati geriausia akių gydytoja Lietuvoje. Visiems rekomenduoju. Išgydo visas bėdas ir visada žino, ką daryti. Plius, itin smulkmeniška ir labai atsakinga daktarė. Esu ilgametė pacientė su itin silpnomis ir probleminėmis akimis. Tik vienintele Irena pasitikiu, ką ji pasako - pasitikiu 100 proc.

 • labai dėkoju daktarei Irenai už dėmesingą ir profesionalią konsultaciją ,aptarnavimą .Tikras savo srities profesionalas.

 • Labai profesionali ir greita pagalba ir ,svarbiausia, išeiginę dieną. Malonus, šiltas bendravimas, dėmesys mano būklei sekančią dieną. Labai esu dėkinga

 • Lankiausi pas gydytoją I. Laurinavičienę dėl komplikuoto akies voko uždegimo. Džiaugiuosi, jog patekau į šią kliniką rekomenduota bendradarbės. Nuoširdžiausiai dėkoju Gydytojai už kompetenciją ir profesionalumą. Visais gydymo etapais – o jų buvo ne vienas – bendravimas buvo atsakingas ir labai dėmesingas. Ši gydytoja – tikra mano gelbėtoja – tobulai išsprendė visas problemas, su kuriomis nesusidorojo kitų klinikų gydytojai. Nerizikuokite sveikata, kreipkitės dėl akių ligų į profesionalę gerb. I. Laurinavičienę. Rekomenduoju ir neabejoju: Jums bus suteikta profesionali pagalba ir gydymas. Su didžiausia Pagarba ir dėkingumu, Jūratė Senvaitienė

 • Tris savaites gydę herpio pasekoje susiformavusią žaizdą akyje keli akių specialistai, deja, negalėjo man padėti. Žaizda negijo, skausmas nemažėjo. Vartydama pincetas.lt puslapį radau prieš 40 m. mane nuo panašios ligos išgydžiusios gydytojos pavardę - Irena Laurinavičienė. Gydytoja sudarė gydymo planą ir skyrė išsamius tyrimus. Po kelių gydytojos atliktų procedūrų skausmas atlėgo. Šiuo metu jaučiuosi gerai. Dėkoju Gydytojai už profesionalumą, kompetenciją, rūpestingumą ir jautrumą.

 • Nuostabi, atidi ir labai maloni gydytoja! Savo darbo profesionalė! Atliko mamai akių patikrinimą, bei akių vokų operaciją. Musų geriausi atsiliepimai.

 • Labai džiaugiuosi kad prieš aštuonis metus patekau pas gydytoją Ireną Laurinavičienę, kuri dėmesingai, ramiai atliko akių patikrą ir parinko man ypatingai tinkančius akinius. Tai leido man jaustis komfortiškai ir gerai matyti! Kadangi akių rega pasikeitė, vėl kreipiausi į gydytoją ir sulaukiau tikro specialisto dėmesio, jautros, atsakingumo ir profesionalizmo. Gydytoja kantriai atlieka akių patikrą, atsakingai renka akinius, siūlo optimaliausius ir racionaliausius variantus. Dėkoju gydytojai už galimybę gerai matyti! Irena Mažiulienė.

 • Lankiausi pas daktarę pirmą kartą ir iškarto pajutau, kad jai rūpi pacientas. Ji profesionali, dėmesinga, maloni bei šiltai bendraujanti daktarė. Visiems rekomenduočiau oftalmologę Ireną Laurinavičienę. Esu jai labai dėkinga. Laima Sokienė

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Irena Laurinavičienė?

Irena Laurinavičienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-03602. Licencija galioja nuo 2004-11-22.

Kaip žmonės vertina Irenos Laurinavičienės darbą?

33 žmonės įvertino Ireną Laurinavičienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.9/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Slaugos specialistai

Slaugos specialistai teikia ligų įveikimo, pagalbos, slaugos ir priežiūros paslaugas asmenims, kuriems reikia slaugos dėl senyvo amžiaus, traumų, ligų ar kitos fizinės ar psichinės negalios, ar potencialios rizikos sveikatai. Jie prisiima atsakomybę už pacientų slaugos planavimą, valdymą ir vertinimą, įskaitant kitų savarankiškai ar kartu su gydytojais ir kitais specialistais dirbančių sveikatos priežiūros sistemos darbuotojų priežiūrą praktiškai taikant profilaktikos, gydymo ir slaugos priemones. Atliekamos užduotys: (a) slaugos paslaugų vertinimas, slaugos planavimas ir teikimas pacientams pagal šiuolaikinės slaugos praktiką ir standartus; (b) pacientų priežiūros koordinavimas, konsultuojantis su kitais sveikatos specialistais ir sveikatos priežiūros grupių nariais; (c) pacientų biologinės, socialinės ir psichologinės pagalbos ir slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas bendradarbiaujant su kitais sveikatos specialistais; (d) individualios slaugos planų sudarymas ir įgyvendinimas, ligų įveikimas ir terapijos, įskaitant vaistų tinkamumą, ir reakcijos į gydymą ar priežiūrą stebėsena; (e) žaizdų priežiūra; (f ) pacientų jaučiamo skausmo ir nepatogumo stebėsena ir mažinimas, naudojant įvairias gydymo ir slaugos priemones, įskaitant vaistus nuo skausmo; (g) švietimo sveikatos priežiūros programų, sveikatos saugojimo ir slaugos specialistų rengimo gydymo įstaigose ir bendruomenėje planavimas ir dalyvavimas jose; (h) pacientų ir šeimų konsultavimas ir informacijos apie ligas, gydymą, slaugą ir priežiūrą teikimas; (i) kitų slaugos, sveikatos ir asmeninės priežiūros sistemos darbuotojų darbo priežiūra ir koordinavimas; (j) slaugos mokslo tiriamųjų darbų atlikimas, jų rezultatų sklaida, pavyzdžiui, rengiant mokslo straipsnius ir ataskaitas. Pastabos Slaugytojus reikėtų skirti nuo jaunesniųjų slaugytojų pagal darbo, susijusio su užduotimis, nustatytomis šioje apibrėžtyje ir atitinkamų pogrupių apibrėžtyse, pobūdį. Slaugytojai, kurie rengia slaugytojus ar atlieka mokslinius tyrimus kartu su klinikine slaugos praktika, priskirti 2221 pogrupiui „Slaugos specialistai“. Slaugos mokslo darbuotojai, atliekantys biomedicininius tyrimus, kuriems naudojami gyvieji organizmai, ir neužsiimantys klinikine slaugos praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.