Irena Jocienė

4.4 (7 įvertinimai)

Apie Ireną Jocienę

Irena Jocienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Irenos Jocienės licencijos numeris yra MPL-08843, licencija išduota 2006-12-01.

Atsiliepimai ir įvertinimai (7) 4.4

  • PUIKI GYDYTOJA.MALONIAI BENDRAUJA, PATARIA IR SUPRANTA. NERA

  • Puiki gydytoja. mane gydė nuo mažų dienų, gydo mano vaikus ir niekada nesu davusi jokiu pinigėliu. labai žmoniška. esu labai dėkinga ja už nuoširdų rūpestį, supratimą.

  • labai gera,nuosirdi,profesionali gydytoja,,,,nuosirdus aciu.

  • labai gera gydytoja

  • Labai gera gydytoja. o kas ten raso, kad telsiuose nera normaliu gydytoju ir visiems i kisene reikia ideti, siulyciau nuvaziuoti i didmiesti ir paziureti kokia situacija ten... man juokinga, kad nusistoveje kazkokie stereotipai apie musu gydytojus... jums visi jie blogi... Na bet aisku, jei zmogui visas gyvenimas pilkas ir niurus, tai is jo tiketis pozityvizmo neiverta... Tad nesukim sau galvos, del kiekvieno pikto zmogaus siam pasaulyje

  • geranoriška profesonalė geras žmogus

  • Nepatiko gydytoja, trūksta profesionalumo. Lengviausias kelias įbrukti insuliną nei kad patartų su dieta. 0.1 virš normos jau labai blogai pagal ja.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Irena Jocienė?

Irena Jocienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-08843. Licencija galioja nuo 2006-12-01.

Kaip žmonės vertina Irenos Jocienės darbą?

7 žmonės įvertino Ireną Jocienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.4/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.