Ingrida Motūzienė

5 (9 įvertinimai)

Apie Ingridą Motūzienę

Ingrida Motūzienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ingridos Motūzienės licencijos numeris yra MPL-02775, licencija išduota 2004-10-21.

Atsiliepimai ir įvertinimai (9) 5

  • Nuostabi gydytoja-visada dėmesinga, išklausanti, maloni ir labai profesionali. Geresnės šeimos gydytojos neturėjau !

  • Paslaugi, profesionali gydytoja, sunku butu tokia rasti.

  • LABAI GERA GYDYTOJA,DEMESINGA,AUKŠTOS KVALIFIKACIJOS GYDYTOJA NUOŠIRDI.VISADA PASIDOMI ,KAIP JAUŠIUOSI.NES TURIU DAUG BEDU-CUKRALIGE,ARITMIJOS PRIEPUOLIAI,AUTOIMUNINE HYPO TIRIOKSIZOZE IR T.T.LABAI DEKINGA GYDYTOJAI UŽ JAUTRUMÄ„,SUPRATINGUMA IR MEILĘ SAVO PROFESIJAI.AČIŪ.DANGA

  • Labai gerai dirba kartu su savo slaugytoja. Visada gaunu konkrečius nurodymus ir patarimus.

  • Labai maloni, išklausinėja, nesistengia pagreitinti apžiūros, leidžia išsipasakoti, atsimena ankstesnius apsilankymus. Su ja bendrauti lengva kaip su draugu. Peršalus nesistengia iškarto išrašyti antibiotikų, atsižvelgia į tavo norus, į pakartotninius apsilankimus paskiria tau patogų laiką.

  • Tikrai gera gydytoja, neblogas diagnostikas Vienintelis “minusas” – patekti pas šeimos gydytoją kai sergi beveik neįmanoma (tik po 2-3 savaičių), belieka kreiptis į mokamų medicinos paslaugų įstaigas.

  • Gera Gydytoja

  • Labai konkreti ,nuoširdi ir profesionali gydytoja.AČIŲ jai.

  • Kiek kartų kreipiausi,tiek gavau profesionalą pagalbą,su manim maloniai bendravo,patarė ir padrąsino.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ingrida Motūzienė?

Ingrida Motūzienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-02775. Licencija galioja nuo 2004-10-21.

Kaip žmonės vertina Ingridos Motūzienės darbą?

9 žmonės įvertino Ingridą Motūzienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.