Ingrida Kelbauskienė

5 (17 įvertinimų)

Apie Ingridą Kelbauskienę

Ingrida Kelbauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Ingridos Kelbauskienės licencijos numeris yra MPL-13585, licencija išduota 2009-04-20.

Atsiliepimai ir įvertinimai (17) 5

 • Šiuolaikiška, išklausanti gydytoja. Buvo tikra atgaiva po visų valstybinių poliklinikų. Jei jau rimtai sergi, tai skiria ir rimtus vaistus, o ne tuos, kur per tv reklamuoja. Visada stengiasi atknisti, kuo sergi, o ne tik bukai tuos vaistus išrašinėja kaip kiti gydytojai.

 • gydytoja profesionali su šarmu

 • labai maloni.

 • neypatingai rupestinga, nieko gero negaliu pasakyt

 • MAN TAI JI LABAI PATINKA,MALONI MOTERIS,ŠIUOLAIKIŠKA GYDYTOJA

 • labai sveika su ja bendrauti:)

 • Labai gera daktarė, ačiū už suteiktą profesionalumą Jūsų darbe.

 • Šiuolaikiška profesionali realistė. Labai aiškiai dėsto mintis, konkreti. Labai patiko.

 • savo darba ismananti specialiste, labai patiko

 • Šiek tiek griežta, bet gera daktarė. Matosi, kad išmano savo darba

 • Aukščiausio lygio profesionalė, išties, šiuolaikiška, neverkšlenanti, viską mato labai realistiškai ir jos patarimai super praktiški. Netempia gumos, bet ir nelekia be galvos

 • Aukštos kompetencijos gydytoja, visada ras laiko ir priims net iš anksto neužsiregistravus. Prireikus su gydytoja galima pasikonsultuoti ir telefonu. Malonus personalas, jaukios, naujos patalpos.

 • Labai aukštos kvalifikacijos gydytoja sėkmės

 • Puiki gydytoja Ingrida Kelbauskienė. Esu labai patenkinta. Ir aš ir mano šeima dėkojame už dėmesį ir laiką, kurio mums Kelbauskienės klinikoje visada atrandama!

 • Puiki gydytoja, skiria daug dėmesio ligos nustatymui, maloniai bendrauja, tikrai ne konvejerio principu išrašo vaistus ir paleidžia.., ačiū, kad išklausėt bei padėjot greičiau pasveikti

 • Nuostabi gydytoja!

 • Labai gera gydytoja, konkreti ir viska aiskiai paaiskino. Atsake i mano klausimus, o ir pasiskambinus visada pakonsultuoja. Didziausios sekmes!

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ingrida Kelbauskienė?

Ingrida Kelbauskienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-13585. Licencija galioja nuo 2009-04-20.

Kaip žmonės vertina Ingridos Kelbauskienės darbą?

17 žmonių įvertino Ingridą Kelbauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.