Ineta Vyšniauskienė

4.7 (13 įvertinimų)

Apie Inetą Vyšniauskienę

Ineta Vyšniauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Inetos Vyšniauskienės licencijos numeris yra MPL-07444, licencija išduota 2005-08-29.

Atsiliepimai ir įvertinimai (13) 4.7

 • Vizitas buvo naudingas. Maloniai bendravo.. Tik turėtų patarti sesutei, kad vengtų pernelyg valdingo bendravimo su pacientais, būtų švelnesnė.. Tolesnio tobulėjimo svarbiame ir atsakingame darbe.

 • Nuoširdžiai dėkojam gyd. Inetai Vyšniauskienei. Jūsų rūpestingumas, nuoširdumas ir kuklumas bendraujant parodo, kokia esate kilni ir nuostabi gydytoja. Mieloji, gydytoja, Jūs mums suteikiate stiprybės ir pasitikėjimo. Po vizito pas Jus pamiršti ligas ir skausmą, pagerėja nuotaika, tad atrodo, kad iškart tampi sveikesniu. Dėkojam už suteiktą gyvenimo šviesą. Pagarbiai, pacientės iš Anykščių: Bronė Šukienė, Onutė Simonavičienė, Ema Rokaitė.

 • nuostabi gydytoja

 • Maloni,profesionali gydytoja.ačiū Jums už galimybe matyti pasaulį.Rekomenduoju.

 • Labai dėkoju gydytojai Inetai Vyšniauskienei už suteiktą profesionalią pagalbą konsultuojant ir atliekant akių procedūrą lazeriu. Kurios dėka sekančią dieną regėjimas iškart tapo geresnis. Kuo be galo džiaugiuosi. Labai noriu pagirti gydytoją už dėmesingumą, švelnumą, paprastą bendravimą ir supratimą.

 • Nuoširdžiausia padėka, Jums Gydytoja,

 • Zofija Noreikienė

 • Labai maloni,rūpestinga ir gerai išmananti savo darbą gydytoja.Pacientas šiai gydytojai svarbus ne tik operacijos metu,bet ir pooperaciniu laikotarpiu.

 • NUOSTABI GYDYTOJA, ATIDI IR LABAI RŪPESTINGA. AČIŪ JAI NUOŠIRDŽIAUSIAS UŽ PUIKIAI ATLIKTÄ„ SUDĖTINGÄ„ OPERACIJÄ„.

 • Ačiū, miela gydytoja Jums, už atliktą akies operaciją, už nuoširdumą, rūpestingumą, šiltus žodžius ir malonų elgesį, esate gydytoja iš pašaukimo. Linkiu Jums kuo geriausios sėkmės ir Dievo palaimos. J. Ambraziūnas iš Kauno

 • Labai nuoširdi, maloni ir rūpestinga gydytoja. Puikiai išmano savo darbą. :)

 • Nuostabi specialistė, itin rūpestinga. Ėmesi operuoti itin sunkų atvejį , del kurio sekmes buvo maziau nei 90 procentų... Drąsi ir gerai išmananti savo darbą

 • Nerekomenduoju.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ineta Vyšniauskienė?

Ineta Vyšniauskienė turi Gydytojo oftalmologo licenciją. Licencijos Nr. MPL-07444. Licencija galioja nuo 2005-08-29.

Kaip žmonės vertina Inetos Vyšniauskienės darbą?

13 žmonių įvertino Inetą Vyšniauskienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 4.7/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Gydytojai specialistai

Gydytojai specialistai (medicinos gydytojai) diagnozuoja, gydo žmonių ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, naudodami specialius tyrimų, diagnostinius, medicininius, chirurginius, fizinius ir psichiatrinius metodus ir taikydami šiuolaikinės medicinos principus bei procedūras. Jie specializuojasi gydydami tam tikrų kategorijų ligas, tipų pacientus ar taikydami tam tikrus gydymo metodus, gali dalyvauti teikiant pasirinktos specializacijos srities medicininį išsilavinimą ir mokslo tiriamajame darbe. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) siuntimą skyrusio gydytojo ar kito sveikatos priežiūros paslaugų teikėjo suteiktos medicininės informacijos vertinimas; (c) specialių diagnostinių tyrimų užsakymas, siekiant nustatyti sutrikimų ar ligų pobūdį; (d) vaistų, anestetikų, psichoterapijos, fizinės reabilitacijos programų ir kitų profilaktikos ir gydymo priemonių skyrimas, administravimas ir pacientų reakcijos į juos stebėsena; (e) bendrojo pobūdžio ar specializuotų chirurginių operacijų atlikimas; (f ) komplikacijų prieš gimdymą, jo metu ir po jo valdymas; (g) pacientų medicininės informacijos tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais sveikatos priežiūros specialistais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (h) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (i) informacijos apie konkrečių ligų profilaktikos priemones, gydymą ir priežiūrą teikimas pacientams, šeimoms ir bendruomenėms; (j) skrodimo atlikimas, siekiant nustatyti mirties priežastį; (k) mokslo tiriamųjų darbų apie konkrečius žmogaus sveikatos sutrikimus ir ligas, taip pat profilaktikos ir gydymo metodus, atlikimas bei rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (l) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Šio pogrupio profesijų darbui reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo medicinos specializacijos srityje (išskyrus bendrąją praktiką). Šiam pogrupiui priskirti medikai rezidentai, dalyvaujantys gydytojų specialistų (išskyrus bendrąją praktiką) mokymuose. Medicinos mokslinių tyrimų specialistai, dalyvaujantys biomedicinos tyrimuose, kuriuose naudojami gyvieji organizmai ir nevykdoma klinikinė praktika, priskirti 2131 pogrupiui „Biologai, botanikai, zoologai ir giminiškų profesijų specialistai“.