Indrė Danilevičiūtė

2 (4 įvertinimai)

Apie Indrę Danilevičiūtę

Indrė Danilevičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Indrės Danilevičiūtės licencijos numeris yra MPL-22413, licencija išduota 2017-07-13.

Atsiliepimai ir įvertinimai (4) 2

  • Puiki šeimos gydytoja, visada stengiasi gilintis į esamą problemą ir ieškoti atitinkamo gydymo.

  • Nerekomenduoju, nes mano nuomone, gydytoja pilnai neysigilino į esamą problemą bei pakankamai nesidomėjo paciento nusiskundimais. Susidarė įspūdis, jog gydytoja tiesiog norėjo kuo trumpiau ir papraščiau atlikti savo darbą, net nesistengdama pasidomėti plačiau. To pasekoje, kreipiausi į kitą šeimos gydytoją, kuri puikiai atliko savo darbą ir iš karto nukreipė pas reikiamus specialistus. Tad Gerb. Danilevičiūtės, nerekomenduočiau nei vienam pacientui, kadangi nei karto darbas nebuvo atliktas iki galo. Esu begalo nusivylusi, jog turėjau sugaišti tiek mano sūnaus sveikatai brangaus laiko.

  • Nerekomenduoju šios gydytojos, kadangi kol pas ją ieškojau problemos, tikroji bėda paūmėjo.. Gydytoja dar man pasiūlė nueiti pas psichiatrę dėl mano patiriamų simptomų, mėnesį laiko gydžiausi nuo ligos, kuria nesirgau. Persirašiau į kitą kliniką iškart rado ligą, t.y. Tarpšinkaulinio nervo uždegimas, kuris jau gerokai paūmėjes, ko pasekoje iki dusulio man.. O pas šią gydytoją to diagnozuoti nevapyko ir dar pasakė nebevaikščioti, nes esu sveika :) taip kad spręskite patys

  • Siūlė susitaikyti su esama situacija, nes pasveikti gydytojos nuomone -neįmanoma, tačiau persirašius pas kitą šeimos gydytoją - pirmo vizito metu buvo išsiaiškinta kas man ir, kad pasveikti tikrai pavyks. Paprašius siuntimo pas kitą gydytoją, kad išgirsčiau ir kito gydytojo nuomonę - jo negavau, nes kaip ir minėjau, teigė, kad nieko naujo neišgirsiu ir vertėtų susitaikyti su liga.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Indrė Danilevičiūtė?

Indrė Danilevičiūtė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-22413. Licencija galioja nuo 2017-07-13.

Kaip žmonės vertina Indrės Danilevičiūtės darbą?

4 žmonės įvertino Indrę Danilevičiūtę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 2/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.