Ina Žagarienė

5 (22 įvertinimai)

Apie Iną Žagarienę

Ina Žagarienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Inos Žagarienės licencijos numeris yra MPL-11682, licencija išduota 2008-10-10.

Atsiliepimai ir įvertinimai (22) 5

 • Labai profesionali gydytoja. Pati geriausia :)

 • profesionaliai atidi darbui -

 • didelis aciu 81305

 • labai svelni ,rupestinga daktare -

 • Labai puiki gydytoja,labai rupestinga.

 • Rūpestinga kaip mama ;)

 • Dirba rūpestingai.Stengiasi dėl pacientų

 • superine gydytoja ir labai rupestinga ,tokios rupestingos dar neteko sutikti

 • labai puiki daktare.

 • Profesionali gydytoja.

 • Gydytoja pati geriausia, kokią kada esu sutikusi. Malonus bendravimas, rūpinasi kiekvienu pacientu, atsako į visus klausimus ir suteikia puikų gydymą.

 • Nuostabi gydytoja. Visada labai šiltai bendrauja. Atidžiai dirba savo darbą, patikrina tyrimus ir skiria tinkamą gydymą. Nors man visai nepakeliui, bet važiuoju į gydymo įstaigą, kurioje dirba būtent ši gydytoja.

 • daugiau tokiu gydytolu kad butu

 • puikia gydytoja parinkau savo dukrytei, prieziura nuo...iki yra superine, ne tik apsilankius, bet ir paskambinus ekstra, pakonsultuoja..aciu:)

 • Labai aciu uz pastabuma, rupesti, konkretuma…Gydytojos deka isvengiau daug problemu.Sekmes darbuose!

 • Nuoširdi, dėmesinga,drbanti pagal hipokrato priesaiką ,nestokojanti profesionalumo gydytoja iš Didžiosios raidės. Ačiū, kad esate, gydytoja.

 • Nuostabi, rūpestinga, profesionali gydytoja. AČIŪ JUMS. Nors Garliavos PSC nedirbate, mes Jus susiradome Garliavos šeimos klinikoje ir labai apsidžiaugėme. SĖKMĖS JUMS.

 • Nuostabi, profesionali, kantri ir be galo pasiaukojanti gydytoja,. Negailėdama savo brangaus laiko ir jėgų, visada stengiasi padėti pacientams visapusiškai. Dėkui Jums gydytoja ,kad esate.

 • Visa šeima jau daug metų lankomės pas šią gydytoją ir rekomenduojame kitiems. Gydytoja labai rūpestinga, atidi kiekvienam nusiskundimui, nepalieka neišspręstos problemos. Ji ne tik specialistė - profesionalė, bet iš šaunus bei šiltas žmogus, pasitinkantis su šypsena. Malonu lankytis pas tokią gydytoją.

 • Profesionali, puiki diagnostė, nuoširdi, atjaučianti ir visada besišypsanti Gydytoja. Ačiū Jums. Garliava, Linas K.

 • Esame nuoširdžiai dėkingi šeimos gydytojai Inai Žagarienei už profesionalumą, dėmesingumą, rūpestingumą, nuoširdžią šypseną ir gerą nuotaiką. Telydi Jus, Daktare, pacientų pagarba, profesinė sėkmė, asmeninė laimė ir geriausia sveikata. Dėkojame Jums, kad esate su mumis. Su Šv. Kalėdom ir artėjančiais 2020 metais! Pagarbiai D. ir L. Kupčinskai

 • Nuoširdus Ačiū šeimos gydytojai I. Žagarienei, kad per karantiną nenusisuko nuo žmonių, sergančių kitomis ligomis, o ypač nuo vyresniosios kartos. Jos žmogiškosios savybės, tinkamas situacijos įvertinimas ir suvokimas, kad COVID-19 ne vienintelė ir ne didžiausia senjorų nelaimė. Sėkmės, ištvermės ir geros nuotaikos, Daktare! Pagarbiai, Danutė - 69 m.

Parašyk atsiliepimą

Ar rekomenduotumėte kitiems?
Perskaičiau ir sutinku su Atsiliepimų taisyklėmis

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kyla klausimų? Bandome į juos atsakyti.

Kokią licenciją turi Ina Žagarienė?

Ina Žagarienė turi Šeimos gydytojo licenciją. Licencijos Nr. MPL-11682. Licencija galioja nuo 2008-10-10.

Kaip žmonės vertina Inos Žagarienės darbą?

22 žmonės įvertino Iną Žagarienę. Bendras įvertinimo vidurkis yra 5/5. Visus atsiliepimus ir įvertinimus gali rasti profilyje.

Bendrosios praktikos gydytojai

Bendrosios praktikos gydytojai (įskaitant šeimos ir pirminės sveikatos priežiūros gydytojus) diagnozuoja, gydo ligas, traumas ir kitus fizinius bei psichinius sutrikimus ir vykdo jų prevenciją, palaiko bendrą žmogaus sveikatos būklę, taikydami šiuolaikinės medicinos principus ir procedūras. Jų praktika neapsiriboja tam tikromis ligų kategorijomis ar gydymo metodais, jie gali prisiimti atsakomybę už tęstinės ir visapusiškos medicininės sveikatos priežiūros teikimą asmenims, šeimoms ir bendruomenėms. Atliekamos užduotys: (a) fizinė pacientų apžiūra ir pokalbiai su jais bei jų šeimų nariais, siekiant nustatyti jų sveikatos būklę; (b) laboratorinių, radiologinių tyrimų ir kitų diagnostinių procedūrų užsakymas, jų rezultatų analizė, siekiant nustatyti sutrikimų ir ligų pobūdį; (c) tęstinės sveikatos priežiūros teikimas pacientams, įskaitant gydymo ir profilaktikos priemonių skyrimą, jų administravimą, stebėseną ir konsultacijas; (d) chirurginių operacijų ir kitų gydomųjų procedūrų atlikimas; (e) asmenų, šeimų ir bendruomenių konsultavimas sveikatos, mitybos ir gyvenimo būdo, kurie padeda užkirsti kelią ligoms ir sveikatos sutrikimams bei juos gydyti, klausimais; (f ) siuntimų specializuotai priežiūrai ligoninėse, reabilitacijos centruose ir kitokio pobūdžio sveikatos priežiūros centruose išrašymas pacientams ir šeimoms; (g) su komplikacijomis prieš gimdymą, jo metu ir po jo susijusių atvejų nustatymas, valdymas ir siuntimas pas specialistus; (h) pacientų medicininės informacijos ir ligos istorijų tvarkymas, taip pat informacijos mainai su kitais bendrosios praktikos specialistais ir sveikatos priežiūros sistemos darbuotojais, siekiant užtikrinti tęstinę medicininę sveikatos priežiūrą; (i) pranešimas valdžios institucijoms apie vaiko gimimą, mirties atvejus ir registruotinas ligas, laikantis teisinių ir profesinių reikalavimų; (j) mokslo tiriamųjų darbų apie žmogaus sveikatą ir medicinines paslaugas atlikimas, rezultatų sklaida, pavyzdžiui, teikiant mokslo ataskaitas; (k) programų, skirtų dažnai pasitaikančių ligų profilaktikai ir plitimo prevencijai, planavimas ir dalyvavimas jose. Pastabos Siekiant, kad darbas būtų atliktas kompetentingai, šio pogrupio profesijoms reikia pagrindinio medicininio universitetinio išsilavinimo ir podiplominio klinikinio praktinio mokymo ar jam prilygstančio parengimo. Šiam pogrupiui priskirti pagrindinį medicininį universitetinį išsilavinimą įgiję ir podiplominę klinikinę praktiką atliekantys gydytojai internai.